Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Дніпровському районі реалізовано черговий проект ГБ

Реалізовано проект ГБ «Русанівка. Теплі школи»

У Дніпровському районі реалізовано черговий проект  "Громадського бюджету 2", а саме:  №321 «Русанівка. Теплі школи».

Проект передбачав реконструкцію систем опалення чотирьох навчальних закладів мікрорайону Русанівка: гімназії №136 (вул. Ентузіастів, 29/3), спеціалізованої школи №137 з поглибленим вивченням англійської мови (вул. Ентузіастів, 7/4), середньої загальноосвітньої школи №182 (бульв. І. Шамо, 17) та Русанівського ліцею (бульв. І. Шамо, 17А).

В рамках реалізації вказаного проекту було закуплено та встановлено нові елементи системи опалення (теплопункти). Проект передбачав заміну мережі теплопостачання будівлі, термосанацію вказаної мережі, встановлення нових приладів обліку теплової енергії, батареї опалення. Крім того в навчальних закладах закуплено та змонтовано системи погодного (кліматичного) регулювання.

Гімназія №136 засновано в 1966 році. Профіль (спеціалізація) навчального закладу - "універсальна гімназія" з поглибленим вивченням англійської та 2 іноземної мови, з класами до профільної підготовки (з 8 класу – англо – математичний, клас з поглибленим вивченням математики, англійської мови); старша школа – багато профільна відповідно до рекомендацій психолога, вибору батьків та учнів (лінгвістичний, іноземної філології, філологічний, суспільно – гуманітарний, економічний, універсальний тощо).

Спеціалізована школа №137 з поглибленим вивченням англійської мови заснована в 1967 році. Профіль (спеціалізація) навчального закладу - "іноземна мова" - англійська (поглиблено) з 1-го класу. З 5-го класу - німецька чи французька мова. Факультативи та спецкурси: - англійська та американська література, технічний переклад, основи екології, країнознавство, історія української культури, правознавство.

Середня загальноосвітня школа №182 засновано в 1964 році. Профіль (спеціалізація) навчального закладу - "універсальна". В 2016/2017 навчальному році школа стала учасником дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня за темою «Програма розвитку професійної компетентності педагогічного персоналу навчального закладу».

Русанівський ліцей заснований в 1992 році. Профіль (спеціалізація) навчального закладу - природничо-математичний ліцей для учнів 7-11 класів. У 2007 році під патронатом Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка при Русанівському ліцеї була відкрита локальна академія мережевих технологій CISCO. Вступ до ліцею проводиться на конкурсній основі.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики Подільської РДА за матеріалами Фінансового управління та Управління освіти


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".