Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Дніпровському районі реалізували ряд проектів ГБ

Реалізація проектів у Дніпровському районі

У Дніпровському районі реалізували ряд проектів ГБ.

Так, два проекти реалізовані на території Українського коледжу ім.В.О.Сухомлинського (вул. Митрополита Андрія Шептицького, 5-а).

Метою проекту № 224 «Рекреаційне подвір’я колежу Сухомлинського» стало створення рекреаційного комплексу на подвір’ї школи – місця для відпочинку (в тому числі й на перервах між уроками) на свіжому повітрі учнів коледжу та мешканців мікрорайону з можливістю організації командної роботи: проведення зборів та самопідготовки.

На подвір’ї навчального закладу були підготовлені бетонні поверхні під альтанки (50 кв м) та встановлено 4 дерев’яні альтанки. Також придбано комбінований тренажерний станок та висаджені зелені насадження.

Проект №255 «Спортивне подвір’я колежу Сухомлинського» мав на меті створити спортивно-рекреаційну локацію – зону активного відпочинку учнів молодшої та середньої школи на подвір’ї колежу з урахуванням її інклюзивності.

Наразі було підготовлено основу під штучне покриття та укладено гумову плитку загальною площею 100 кв м, а також придбано та встановлено на території коледжу сучасний ігровий та гімнастичний комплекси.

Проект №546 “Чисте довкілля та зона відпочинку Воскресенки” мав на меті створення зон відпочинку для мешканців мікрорайону, де переважна більшість населення - особи поважного віку.

Для покращення благоустрою мікрорайону було закуплено 34 лави зі спинками та 34 бетонні урни. Також зону біля лав було вирівняно та улаштовано ФЕМ-покриттям загальною площею 204 кв м.

В рамках реалізації проекту №882 «Lego та lego duplo для садочків мікрорайону ДВРЗ» придбано набори LEGO.

Проект передбачав забезпечення матеріально-технічної бази дитячих садочків №62 «Зернятко», 700, 701, 702, 703 та 455, що в мікрорайоні ДВРЗ Дніпровського району столиці, наборами конструктору LEGO.

В рамках реалізації проекту було придбано набори конструктивно-будівельної гри "LEGO" та "LEGO DUPLO". Авторами проекту-переможця №882 проведено навчання для педагогів.

Реалізація цього проекту допоможе розвитку в дітях вмінь виокремлювати частини будівлі, співвідносити за розміром, добирати матеріали та дотримуватись послідовності конструкцій.

Крім того, актова зала НВК №176 оснащена новим мультимедійним обладнанням завдяки реалізації проекту №298 «Оснащення актового залу школи - гімназії №176 мультимедійним та звуковим обладнанням». Метою проекту було виховання у школярів любові до української культури, виявленню творчих та обдарованих дітей, проведенню культурних та освітніх заходів.

Було придбано мультимедійне та звукове обладнання. Відтепер в актовій залі освітнього закладу є нова акустична система, комплект звукового обладнання, радіомікрофони, мельтимедійний проектор, проекційний екран та мікшер.

Також реалізовано проект №430 "Облаштування зон відпочинку для людей похилого віку". Проект передбачав створення комфортних зон відпочинку для людей похилого віку (пенсіонерів, дітей війни, ветеранів праці, осіб з інвалідністю та ін.), а саме встановлення якісних вуличних лавок із спинками. Наразі у рамках бюджету 73 200 грн. лави встановлено за адресами: вул. П.Запорожця 11, 11-Б.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".