Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Дніпровському районі завдяки ГБ встановили майданчики воркаут

У Дніпровському районі реалізовано ще два проекти ГБ

У Дніпровському районі реалізовано ще два проекти-переможці "Громадського бюджету 2", а саме:  №142 «Спорт для жінок на Воскресенці» та №777 «Спортивний двір – Вільде 8».

У дворах будинків встановлено спортивні майданчики воркаут. У рамках проекту №142 встановили тренажери для занять спортом та зміцненню здоров'я жіночого населення та підлітків мікрорайону Воскресенка. Нові спортивні майданчики workout з’явились за наступними адресами: бульв. Перова, 16, 34/2, вул. Петра Запорожця, 12, Курнатовського, 4, Сулеймана Стальського, 16А.

Реалізація проекту №777 передбачала встановлення тренажерів воркаут для занять спортом та зміцненню здоров'я дитячого та жіночого населення в мікрорайоні Воскресенка за адресою вул. Е. Вільде, 8. Новий спортивний комплекс включає наступні тренажери: «Гребля», «Жим ногами подвійний», «Орбітрек», «Велотренажер», «Жим від грудей + Тяга зверху», «Подвійний ходок».

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Фінансового управління Дніпровської РДА


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".