Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Дніпровському та Подільському районах реалізували ряд проєктів ГБ

У Дніпровському та Подільському районах реалізували ряд проєктів ГБ

Завдяки Громадському бюджету у заклади освіти Дніпровського району закупили нове обладнання. 

У районі завершили реалізацію низки проєктів Громадського бюджету, які стосуються світлового, музичного та мультимедійного обладнання, а також побутового обладнання для шкіл та дитячих садків.

Кілька проєктів покликані зробити якіснішими проведення освітніх та культурних заходів і передбачають ридбання відповідного обладнання.

У рамках реалізації проектів №246 та №249 для шкіл №120, 125 Дніпровського району придбано нове світлове та мультимедійне обладнання, а саме: світлодіодні прожектори, DMX пульт, мультимедійний проектор та проекційний екран.

Для актової зали середньої загальноосвітньої школи №184 (вул. Вільде, 5) придбано та встановлено нове обладнання для сцени: світлодіодні прожектори та DMX контролер (проєкт №32).

Комунальний навчальний заклад «Навчально-виховний комплекс „Берегиня“ міста Києва» (вул. Райдужна, 73) для проведення освітніх та культурних заходів оснащено звуковим та мультимедійним обладнанням.

У рамках проєкту № 83 придбано звукове обладнання: акустичні системи, мікшерний пульт, радіомікрофони стійки для акустичних систем, а також мультимедіне обладнання: мультимедійні проектори та проекційні екрани.

Для музичної зали закладу дошкільної освіти №672 (вул. Кібальчича, 17) придбано акустичні переносні колонки, мікрофонні стійки з тримачами, проектор стельовий, моторизований настінний екран та ноутбук (проєкт № 988). Акустичне та мультимедіне обладнання використовуватиметься для проведення музичних занять, свят та розваг для вихованців освітнього закладу.

Всі ці проєкти допоможуть якісно проведити освітніх та культурних шкільних заходів, виявляти творчих та обдарованих дітей.

Також в районі завершили проєкти, що передбачали закупку обладнання для дошкільних навчальних закладів.

Для якісного харчування вихованців дитячого садочку №62 «Зернятко» (вул. Алматинська, 39А) для харчоблоку закладу придбано овочечистку, конвекційну піч та тістомісильну машину (проєкт №268).

Для закладу дошкільної освіти №700 (вул. Рогозівська, 4) придбано пральну машину, м’ясорубку та холодильник (проєкт №537). Для закладу дошкільної освіти №701 (вул. Марганецька, 26А) придбали пральну машину, м’ясорубку, пилосос та холодильну шафу (проєкт №549). В дошкільний навчальний заклад №474 (Харківське шосе, 16/1) придбано пральну машину, м’ясорубку та прасувальний прес (проєкт №1036).

Проєкти реалізовано з метою покращення якості харчування дошкільнят, а також комфортного навчання та перебування вихованців дитячих навчальних закладів.

У Подільскому районі у Гімназії № 34 «Либідь» ім. Віктора Максименка, що на вул. Межовій, 22 реалізували два проєкти Громадського бюджету - № 797 «Капітальний ремонт спортивного майданчику» та № 799 «Капітальний ремонт огорожі». 

Також завершуються роботи з капітального ремонту санвузлів спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 5 ім. Я. П. Батюка, що на вул. Вишгородській, 35. Крім того, у закладі завершили роботи з облаштування пішохідної доріжки, що розташована між воротами та вхідною групою закладу, та встановили на ній тактильну плитку. Також провели роботи з капітального ремонту електромереж та електрощитових. Частина території навколо закладу заасфальтована та забезпечена тактильними елементами доступності, які допомагають дітям самостійно орієнтуватися на території закладу. На завершення робіт з благоустрою даної території передбачені кошти на наступний бюджетний 2021 рік.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".