Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У двох користувачів однаковий номер голосу?!

Забагато старого кешу може впливати на коректне завантаження сторінки з актуальними даними.

    Ми отримали декілька звернень, що після повторного входу на сайт після голосування, дехто з вас не дорахувався так тяжко зароблених голосів. Таке може траплятися, якщо одночасно голосують за один проект. Запевняємо вас, що усі голоси знаходяться в повній безпеці. Кожен з них надійно зберігається в логах, і нікуди не дінеться. А от забагато старого кешу може впливати на коректне завантаження сторінки з актуальними даними.
    Та ми розуміємо, в якому всі нервовому напружені. Тож, навіть коли через хвилину оновлення сторінки голоси повертаються на місце, нервові клітини можуть відновитися не всі.
    Щоб такі несподіванки не спіткали більш нікого, ми ретельно перевіримо всі логи. Напишіть, будь ласка, на пошту підтримки support.gb@kyivcity.gov.ua. Нам знадобиться інформація про: номер проекту, що саме ви робили перед цим (переходили на сторінку банку, тощо) та час. Жоден голос повз нас не пройде і не зникне.
    Також з будь-якими технічними питаннями заходьте до нашої суто технічної групи. Будемо раді розібрати усі ваші питання та допомогти

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".