Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Києві презентували екостежку «Віковічні дуби», яка об’єднала три парки

Завдяки ГБ створено екостежку у Подільському районі

Завдяки підтримці киян та активному голосуванню за проєкт «Віковічні дуби» в рамках Громадського бюджету-2020 було створено екостежку у Подільському районі.

Вона об’єднала 3 рекреаційні зони — парк Гірка Крістера, що біля кінотетру Шевченка; парк садово-парковому мистецтву «Кинь-Грусть»; парк Вітряні Гори (ландшафтний заказник долина річки Коноплянка).Саме тут розташовані унікальні природні об’єкти, в тому числі найдавніші дуби та буки в Києві.

«Створити цю стежку мене спонукали відвідувачі парку та діти з сусідніх шкіл, що просили провести пізнавальні екскурсії. Екостежка дозволить проводити різноманітні освітні заходи для всіх зацікавлених в креативному форматі, — розповіла авторка проєкту Інга Малько. — Протягом року ми працювали над ідеєю реалізації. Експерти проводили польові виїзди та професійно консультували щодо біологічних, туристичних та історичних особливостей місцевості. Ми зібрали цікаву інформацію про місцевість, створили макет і здійснили погодження з усіма зацікавленими. Всі ми працювали на громадських засадах».

За проєкт віддали голоси 454 киянина, на його реалізацію передбачалося 99 840 грн.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".