• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Києві реалізовано 37 проектів Громадського бюджету-2018

У Києві реалізовано 37 проектів ГБ-2018

Переможцями Громадського бюджету-2017 стали команди 141 проекту на загальну суму 149,2 млн грн. Із них 62 великі проекти (вартість проекту понад 400 тис. грн), та 79 – малі проекти. Про це розповів перший заступник директора Департаменту фінансів Олександр Корень.

«Найбільша питома вага проектів, які беруть участь у громадському бюджеті, стосується двох галузей: освіти та спорту. Ці проекти спрямовані на покращення матеріально-технічної бази закладів, створення освітніх просторів, ремонт або встановлення спортивних майданчиків», – розповів Олександр Корень.

За його словами, наразі реалізовано 37 проектів. Зокрема: фестиваль молодіжних ініціатив «YouThDay»; реабілітаційний центр для мешканців Деснянського району; соціальні послуги денного догляду для дітей з тяжкими порушеннями розвитку; Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик»; Радіодей.

«Більшість проектів перебуває на різних стадіях реалізації, проте є проекти, де реалізація ще не розпочата. Зі свого боку, ми проводимо спільну роботу з авторами проектів та розпорядниками коштів. Сподіваємось, що це дасть змогу зменшити кількість невиконаних проектів та максимально уникнути конфліктних ситуацій між сторонами», – зауважив Олександр Корень та зазначив, що робота над Громадським бюджетом вимагає злагодженої роботи усіх учасників процесу.