Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Києві реалізовано 37 проектів Громадського бюджету-2018

У Києві реалізовано 37 проектів ГБ-2018

Переможцями Громадського бюджету-2017 стали команди 141 проекту на загальну суму 149,2 млн грн. Із них 62 великі проекти (вартість проекту понад 400 тис. грн), та 79 – малі проекти. Про це розповів перший заступник директора Департаменту фінансів Олександр Корень.

«Найбільша питома вага проектів, які беруть участь у громадському бюджеті, стосується двох галузей: освіти та спорту. Ці проекти спрямовані на покращення матеріально-технічної бази закладів, створення освітніх просторів, ремонт або встановлення спортивних майданчиків», – розповів Олександр Корень.

За його словами, наразі реалізовано 37 проектів. Зокрема: фестиваль молодіжних ініціатив «YouThDay»; реабілітаційний центр для мешканців Деснянського району; соціальні послуги денного догляду для дітей з тяжкими порушеннями розвитку; Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик»; Радіодей.

«Більшість проектів перебуває на різних стадіях реалізації, проте є проекти, де реалізація ще не розпочата. Зі свого боку, ми проводимо спільну роботу з авторами проектів та розпорядниками коштів. Сподіваємось, що це дасть змогу зменшити кількість невиконаних проектів та максимально уникнути конфліктних ситуацій між сторонами», – зауважив Олександр Корень та зазначив, що робота над Громадським бюджетом вимагає злагодженої роботи усіх учасників процесу.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".