Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У мерії напрацювали зміни до Положення про ГБ

Зміни до Положення про ГБ

Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку підтримала проект рішення щодо внесення змін до Положення про Громадський бюджет-2021. У мерії кажуть, ГБ у столиці набуває все більшої популярності та масштабності. Вже більше року міська влада відкрито працює над удосконаленням положення та параметрів проекту. 

«Ми запланували на Громадський бюджет 2021 року 170 мільйонів гривень. Це найбільша сума за все існування проекту! А починали ми з лише 50 мільйонів гривень у 2017 році», – підкреслив голова комісії Андрій Странніков.

За його словами, ми знову повертаємося до розділення проектів на малі та великі. «Вартість малих ініціатив – від 100 до 999 тисяч гривень. Великих – від 1 до 3 мільйонів гривень. Рейтингування ж буде окремо для великих і малих проектів», –  додав депутат. 

Проекти ГБ відтепер мають бути загальнодоступними та безкоштовними. Лідер команди зможе подати не більше 5 ініціатив. Одна людина, як і раніше, зможе проголосувати за 5 кращих пропозицій. Однак вже за рік пропонується обирати уже 10 проектів різних галузей. У мерії переконані, це дозволить гармонійно розвивати місто. 

Також удосконалено процедуру експертизи та допуску проектів до голосування. Відповідальні за експертизу мають спілкуватися з командою та разом допрацювати проект за 30 днів. 

Для уникнення конфлікту інтересів учасники громадської бюджетної комісії тепер  не зможуть бути лідерами чи членами команд проектів, що подаються у цьому році. Заборонено підкуп і політичну агітацію. Також не можна дискредитувати інших учасників Громадського бюджету.

Проект рішення мають винести на найближче пленарне засідання КМР.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".