Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У парку Тараса Шевченка відбувся фестиваль громадської участі ГБ-Фест

У Києві відбувся ГБ-Фест

У парку Тараса Шевченка відбувся фестиваль громадської участі ГБ-Фест у рамках відзначення Дня Європи.

Під час відкриття перший заступник голови КМДА Микола Поворозник розповів про те, що за перемогу в Громадському бюджеті вже ведеться запекла боротьба серед авторів.

– Сьогодні святкуємо не лише День Європи, але й офіційний старт голосування за проекти Громадського бюджету-4, які будуть реалізовані наступного року, - зазначив перший заступник голови КМДА. – Цього року ми маємо безпрецедентну кількість поданих і виграних проектів і команд. І сьогодні відбувається надзвичайно жорстока конкурентна боротьба на сайті Громадського бюджету.

Він закликав присутніх долучатися до голосування, обирати 5 проектів-фаворитів і змінювати свій район і вулицю на краще. «Ми пишемо свою історію – історію взаємовідносин у місті» – зазначив Микола Поворозник.

Для відвідувачів упродовж дня тривали майстер-класи, цікаві просвітницькі заходи й квести, спортивні флешмоби, виступи музикантів, настільний теніс, футбол, хокей, ярмарок та фудкорти.

Головне завдання фестивалю - залучити киян до голосування за проекти ГБ-4. Місто виділить у 2020 році на реалізацію громадських проектів 160 мільйонів гривень.

До голосування допущено 1583 проекти на суму понад 746 млн грн.

Проголосувати можна до 6 червня. У кожного киянина 5 голосів за проекти.

Фото Бориса Корпусенка


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".