Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У рамках ГБ відбувся фестиваль Дабл Тріпл Snow Fest

Фестиваль Дабл Тріпл Snow Fest

21-22 грудня відбувся фестиваль Дабл Тріпл Snow Fest зі змаганнями професійних сноубордистів і лижників та відкритими концертами.

Під Аркою дружби народів офіційно запустили один із найбільших міських сноупарків Європи. Перший Дабл Тріпл Snow Fest відбувся у рамках Громадського бюджету Києва за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України та Київської державної міської адміністрації.

Як зазначають організатори – команди «don’t Take Fake» і «Типовий Київ», це рідкісна можливість для містян побачити турнір такого рівня в Україні, в історичному центрі Києва, не виїжджаючи на спеціальні майданчики. Висота гірки сягає п’ятиповерхового будинку, а довжина – половини футбольного поля. 

Удень локація стала місцем проведення міжнародних змагань із понад 70 райдерами з восьми країн, зокрема: Польщі, Австрії, Німеччини, Білорусі, Словаччини та інших. Серед них – досвідчені українські спортсмени, учасники Олімпіади та чемпіонатів світу. А ввечері програма продовжилася концертом за участі гуртів: «Танок на Майдані Конго», «Хорошие парни» та «O.Torvald».


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".