Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Школі ГБ відбулася зустріч в форматі Speed Dating

Speed Dating у Школі ГБ

В переддень старту голосування за Громадський бюджет Києва в Школі ГБ відбулася зустріч в форматі Speed Dating.

Під час зустрічі команди мали змогу знайти собі партнерів за категорією чи локацією та послухати, які проекти подали опоненти. Вже сформовані команди представляли свої проекти. Для тих, хто ще не знайшов собі команду та не зробив аналітику, організатори школи нададуть для аналізу таблицю з усіма 1578 проектами Громадського бюджету-4 в розрізі відповідних категорій та структурних підрозділів.

Школа Громадського бюджету працює в Києві з лютого 2019 року. Школа ГБ – це волонтерський проект лідерів команд Громадського бюджету за підтримки міської влади, де автори проектів-переможців та розпорядники коштів спільно навчають киян, як втілити ідею у якісний проект. Головною метою школи є залучити до ГБ новачків, навчити їх подавати якісні продукти, співпрацювати з міською владою, об’єднуватися в команди та долучати  до них експертів та інноваторів, підготувати їх до всіх етапів Громадського бюджету.

Цьогоріч до Школи ГБ приєдналося 470 студентів, з яких 80% вперше бере участь в Громадському бюджеті. В школі проведено 12 лекцій від більше ніж 50-х спікерів. 

Анна ДІБРОВАДеякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".