Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У столиці відремонтували кулінарну майстерню для навчання школярів

У Києві відремонтували кулінарну майстерню

У Дніпровському районі реалізовано проєкт Громадського бюджету, а саме №1918 «Ремонт кулінарної майстерні Центру творчості для дітей та юнацтва "Зміна"».

Проєкт минулого року підтримали 763 киянина, його бюджет склав понад 300 тисяч гривень.  

В рамках реалізації проєкту відремонтували та пофарбували стіни,  відремонтували підлогу, уклали керамічну плитку, улаштували підвісну стелю в приміщеннях кухні на тамбуру. Виконані електромонтажні роботи: у приміщенні замінили щити електроживлення та встановили нові LED-світильники.

Також провели сантехнічні роботи з ремонту трубопроводів водопостачання та опалення, встановили мийки.

Проєкт реалізовано з метою підвищення рівня кулінарних здібностей та створення більш комфортних умов навчання для учнів позашкільного навчального закладу «Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна» м. Києва» (вул. Краківська, 20).

На Відрадному в рамках Громадського бюджету-2020 успішно реалізували проєкт з ремонту школи -  №803 «Моя школа №52 – моя зона комфорту».

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".