Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Києві завдяки ГБ відкриють дитячу школу мікроелектроніки

Відкриття школи мікроелектроніки

6 березня в приміщенні факультету електроніки НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (вул. академіка Янгеля, 16/9, навчальний корпус 12) урочисто відкриють дитячу школу мікроелектроніки «Лампа Kids».

Про це повідомляє Київська Мала академія наук учнівської молоді.

У ній юні кияни зможуть вивчати мікроелектроніку, опановувати робототехніку, технології 3D друку, проектування процесорів та багато іншого.

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді», автор ідеї Євген Короткий та КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки Департаменту освіти і науки Києва у 2018 році успішно реалізували проект громадського бюджету № 201 Дитяча школа мікроелектроніки Lampa KIDS, на створення якої з міського бюджету Києва було виділено 1 млн. 999 тис. грн.

На ці кошти у приміщенні факультету електроніки КПІ  обладнано 10 стаціонарних робочих місць і лекційну зону на 50 осіб, закуплено найсучасніше за світовими стандартами обладнання для опанування дітьми радіоелектроніки: точні вимірювальні прилади, джерела живлення, мікрокомп'ютери, набори для вивчення робототехніки тощо.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".