Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У «Турецькому містечку» Києва облаштували теплі тротуари

У Києві завдяки ГБ облаштували теплі тротуари

У житловому масиві Соломянського району під назвою Турецьке містечко, що розташований уздовж вулиць Івана Пулюя та Кадетський гай, реалізували кілька проєктів Громадського бюджету, що стосується безпеки та чистоти вулиць, а також ремонтів у гімназії.

Реалізовані ініціативи мікрорайону свідчать, як об’єднавшись, мешканці можуть вирішити проблеми завдяки Громадському бюджету. Ініціатором та лідером змін у Турецькому містечку є Дмитро Брідня.

Проєкт «Безпечні тротуари» передбачав відновлення плиткового та асфальтного покриття тротуарів і доріг, монтаж системи підігріву частини тротуару, яка має сильний ухил поверхні і є вкрай небезпечною взимку, встановлення нових бордюрів, додаткових стовпів освітлення; перил, лавок, елементів ландшафтного дизайну і часткове озеленення території.

Роботи здійснені на тротуарах міжквартального проїзду між будинками по вул. І.Пулюя 3, 3А, 5, 5А, 5Б та вул. Кадетський Гай 3, 5, 11, що знаходяться поруч з дитячими садками та гімназією «Міленуім». Раніше на цих ділянках через стан доріг люди часто травмувалися.

Ще один проєкт »Чисті вулиці», реалізований в Турецькому містечку, був поданий, бо мешканці зіткнулися з проблемою частково не прибраних вулиць і тротуарів (як взимку від снігу, так і в літній період від бруду та піску). Він передбачав закупівлю трактору, гідравлічного відвалу, снігоприбиральної техніки, машини для розкидання піску, а також спеціальної комунальної універсальної щітки для прибирання бруду. У грудні закуплений трактор, закріплений за мікрорайоном, вже вийшов на вулиці.

Також у 2020 році завдяки Громадському бюджету був відремонтований спортивний зал (відремонтувати підлогу, встановили нове сучасне освітлення та провели оздоблювальні роботи) та актовий зал (ремонт сцени, підлоги, проведення електромонтажних робіт та облаштування сучасними техніко акустичними засобами) гімназії «Міленіум».

У 2021 році в мікрорайоні також буде реалізовано кілька проєктів Громадського бюджету. Серед них - сучасний фасад гімназії «Міленіум», сучасне навчальне обладнання для школярів гімназії, нові дитячі майданчики для садочків, встановлення камер безпеки на вулицях.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".