Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

В Дніпровському районі реалізовано проект «Україна – це ми!»

Реалізовано громадський проект «Україна – це ми!»

У Дніпровському районі реалізовано проект ГБ №104 «Україна – це  ми!».

Це дводенний культурно-мистецький проект Дитячо-юнацької хореографічної студії "Щасливе дитинство", який відбувся у рамках святкування 50-річчя Дніпровського району та був присвячений ювілею народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Україна".

У фестивалі взяли участь близько 2 500 учасників - вихованців творчих колективів позашкільних закладів освіти Дніпровського району та міста.

Ансамбль народного танцю «Україна», з якого виросла Дитячо-юнацька хореографічна студія «Щасливе дитинство», було засновано в 1969 році народним артистом України Миколою Коломійцем.

Концертна діяльність колективу має на меті ознайомлення учнів з танцювальною спадщиною українського народу, популяризацію українського танцювального мистецтва, формування в учнях культури виконання та відповідальності за досягнутий результат.

За активну участь у справі відродження та примноження надбань національної культури та спадщини українського народу, високий рівень виконавської майстерності дитячо-юнацька хореографічна студія «Щасливе дитинство» та народний художній колектив ансамбль народного танцю «Україна» відзначена багатьма грамотами та дипломами різних установ.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики Дніпровської районної адміністрації


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".