Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

В Дніпровському районі реалізовано ще два проекти Громадського бюджету

Реалізовано ще два проекти Громадського бюджету

В Дніпровському районі реалізовано ще два проекти-переможці "Громадського бюджету 2", а саме:  №433 «Дитячі майданчики «Дитяча мрія» у ДНЗ №433 «Дивосвіт» та №474 «Майданчики «Дитяча посмішка» ДНЗ №655».

В рамках реалізації проекту №433 було встановлено нові ігрові елементи дитячого майданчика в дитячому навчальному закладі №433 (вул. П. Запорожця, 8А). В рамках реалізації проекту було придбано та встановлено каруселі, балансири, дитячі гірки, пісочниці, ігрові будиночки та ігрові столики.

Довідково.

Дитячий навчальний заклад №433 відкритий в 1964 році. На сьогоднішній день в дитячому закладі функціонує 8 груп, в яких виховується близько 180 дітей.

Реалізація проекту №474 передбачала встановлення сучасних ігрових елементів в дитячому навчальному закладі №655 (вул. Курнатовського, 4В). З метою створення сучасних і безпечних вуличних ігрових майданчики для дітей дошкільного віку в навчальному закладі було придбано та встановлено ігрове обладнання. Так, в рамках передбаченого проектом бюджету придбали дитячі ігрові комплекси та будиночки, а також гірки-автомобілі.

Дитячий навчальний заклад №655 збудований в 1981 році. На сьогодні в закладі функціонує 12 груп, що становить близько 280 дітей.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики Дніпровської РДА  за матеріалами Фінансового управління Дніпровської РДА


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".