Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

В рамках реалізації ГБ реконструйовано спортивні майданчики

Реконструкція спортмайданчиків в рамках ГБ

Виконано реконструкцію спортивних майданчиків в рамках реалізації «Громадського бюджету».

Відбулося відкриття оновлених спортивних майданчиків на Русанівському масиві. Реконструкцію виконали в рамках реалізації проекту «Громадського бюджету» №346 “Русанівка – спортивний острів. Перший крок”. На урочисте відкриття завітали депутат Київської міської ради Олесь Маляревич, очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук, заступник голови райдержадміністрації Алла Загородня, автор проекту №346 Олександр Сиволапов, спортсмени-тренери та мешканці масиву.

В рамках реалізації вказаного проекту було реконструйовано спортивні майданчики, які знаходяться за адресами вул. Ентузіастів, 29/2 та вул. Русанівська набережна 10/1. Нові спортивні майданчики створено для гри в міні-футбол та баскетбол.

Спортивні поля мають бетонний фундамент, штучне покриття та металеву огорожу висотою 6 м. Крім того встановлено нові опори освітлення з сонячними панелями.

Даний проект створено в рамках залучення дітей і дорослих до зайняття спортом та здорового способу життя.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики Дніпровської РДА


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".