Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Від розмов до дій: засідання робочої IT-групи ГБ

Засідання робочої IT-групи ГБ

Міська ініціатива Kyiv Smart City запрошує вас взяти участь у засіданні робочої IT-групи Громадського бюджету, що відбудеться 4 липня в Kyiv Smart City Hub.

Дата: 4 липня 2019

Час: 17:00; початок реєстрації о 16:30

Локація: Kyiv Smart City Hub (ВДНГ, просп. Академіка Глушкова, 1, павільйон 5)

Реєстрація за посиланням

Громадський бюджет — це не тільки інструмент прямої демократії та участі соціально відповідальної громадськості в процесі розподілу міського бюджету, а й один з механізмів покращення життя в місті. Протягом чотирьох років кількість киян, що беруть участь у голосуванні або подають власні проекти, зростає. Якщо в 2016-му на розгляд було подано 467 проектів, то цього року — 2119, тобто в 4,5 рази більше. Це рекордна кількість проектів, з яких переможцями стали 554 на суму 160 млн гривень.

Голосування за проекти Громадського бюджету має бути максимально доступним і комфортним для всіх, саме тому ми постійно працюємо над удосконаленням платформи. Засідання, організоване ініціативою Kyiv Smart City, покликане виявити всі проблеми у сфері IT, з якими ми зіткнулися під час Громадського бюджету 2020, з метою їх подальшого усунення. В експертному обговоренні візьмуть участь Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, Ярослава Бойко, координатор ініціативи Kyiv Smart City, Сергій Лобойко, радник першого заступника голови Київської міської державної адміністрації, голова «Центру розвитку інновацій» і групи е-демократії «Реанімаційного пакету реформ», координатор від громадськості Громадського бюджету Києва, Олександр Дудченко, заступник директора з впровадження та інформаційного супроводу ІТ-рішень КП «ГІОЦ»,  члени Міської робочої групи з питань громадського бюджету (МРГ), члени Громадської бюджетної комісії (ГБК), незалежні експерти відповідного напрямку та представники громадськості.

Під час зустрічі ми розберемо перелік проблем у системі голосування, розглянемо шляхи покращення електронного голосування та розробимо план IT-розвитку Громадського бюджету.

Участь у засіданні можлива за умови попередньої реєстрації та отримання підтвердження від організаторів.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".