Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відбулася нарада щодо реалізації проектів ГБ-2

Нарада щодо реалізації проектів ГБ-2

Міська робоча група з питань громадського бюджету спільно з відповідальними особами розпорядників бюджетних коштів (РБК) та представниками команд проектів-переможців Громадського бюджету-2018 провели робочу нараду щодо розгляду стану реалізації проблемних проектів ГБ-2, щодо яких були звернення від команд.

На нараді були розглянуті проекти №№ 132, 331, 332, 433, 798, 692, 525, 695, 754, 426, 726, 663 та 483 за участі представників Солом'янської, Дніпровської, Шевченківської, Дарницької та Святошинської РДА, Київради та КМДА, зокрема, Департаменту транспортної інфраструктури та Департаменту промисловості та розвитку підприємництва.

Підготовка наради здійснювалася на основі звітів РБК та наявних на цей час зауважень від команд.

По більшості з розглянутих проектів активізувалася робота РБК, були знайдені відповіді на проблемні питання та надані рекомендації. Відповідальні РБК та команди під протокол погодили вирішення наявних проблем.

Остаточні висновки щодо роботи розпорядників бюджетних коштів керівництво КМДА зробить найближчим часом на нараді під головуванням першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".