Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відбулася нарада щодо реалізації проєктів ГБ

Нарада щодо реалізації проєктів ГБ

Відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Миколи Поворозника за результатами стану реалізації проєктів-переможців Громадського бюджету Києва.

На ній були озвучені цифри щодо виконання проєктів. Загалом у рамках Громадського бюджету-2019 протягом року має бути реалізовано 341 проєкт на суму 149,8 мільйона гривень. Станом на вечір 24 вересня було реалізовано 101 проєкт на суму 45,6 млн грн. Найбільше проблемних проєктів у таких розпорядників коштів, як Солом'янська та Дарницька РДА, Департамент транспортної інфраструктури та Управління екології КМДА. У Солом'янському районі серед 45 проєктів 19 є проблемними, а у Дарницькому з 51 не реалізуються 17 ініціатив. 

– Протягом тижня головні розпорядники коштів мають надати письмову інформацію щодо виконання (можливості – неможливості) та графіків виконання, погоджених з ініціаторами проєктів. І не пізніше, ніж за три тижні, ми проведемо спільне засідання міської робочої групи, громадської бюджетної комісії та ініціаторів проєктів, щоб поставити крапку у їх виконанні, – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Вечірній Київ


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".