Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відбулися публічні обговорення змін до положення про ГБ

Публічні обговорення змін до положення про ГБ

Міська робоча група з питань Громадського бюджету (МРГ) спільно з Громадською бюджетною комісією (ГБК) провели спільні публічні обговорення за участі районних робочих груп (РРГ), розпорядників бюджетних коштів (РБК), команд проектів і громадськості.

Учасники розглянули напрацювання МРГ в проекті змін до Положення ГБ, який був зареєстрований в Київраді в грудні 2018 року: https://kmr.gov.ua/uk/content/rishennya-kyyivskoyi-miskoyi-rady-82 та пропозиції учасників фокус-групи й учасників анкетування.

В учасників не було заперечень щодо напрацьованих змін. Зокрема, щодо доцільності заборонити для учасників ГБК і МРГ брати участь у проектах і командах ГБ.

Також обговорили варіанти формулювань загальнодоступності/доступності та інноваційності громадських проектів, збалансування кількості проектів-переможців у всіх сферах життя столиці та недопущення домінування однієї категорії, доцільності розподілу бюджету ГБ чи кількості голосів у киян за напрямкам, районними та міськими та ін.

Учасники підтримали доцільність використання механізму ГБ для відбору проектів як від команд киян, так і від РБК. А також - доцільність синхронізації етапності ГБ з бюджетним регламентом і опрацювання проектів після завершення попереднього голосування та обмеження максимальної кількість проектів від однієї команди.

Піднімалися і проблеми якості експертизи, безбалансових територій, безпідставних відмов у наданні гарантійних листів. Згода була щодо перетворення гарантійного листа у лист-погодження та розгляду на рівні РРГ, МРГ, ГБК кейсів відмови.

Також обговорювали варіанти масштабування проектів у більшу сторону і доцільність розподілу ГБ на малі та великі проекти або інших змін у формулі рейтингу проектів.

МРГ опрацює результати обговорень і опублікує нову редакцію. Зараз ще всі Команди можуть подати свої пропозиції - див.анкету - https://forms.gle/pNGB52wK9HXvrvxu8

Також формується робоча група з ІТ - http://bit.ly/2O7idhE

СПІЛЬНО змінимо Київ на краще!


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".