Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

3 серпня 2017 року відбулося перше публічне обговорення проектів

Відбулося перше публічне обговорення проектів!

3 серпня 2017 року відбулося публічне обговорення проектів сфери житлово-комунальної інфраструктури, благоустрою та збереження природного середовища, поданих на Громадський бюджет Києва.

У заході взяли участь автори проектів та учасники їхніх команд, представники міської робочої групи з питань громадського бюджету, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, а також Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Модерував зустріч голова міської робочої групи з питань громадського бюджету, перший заступник директора Департаменту фінансів КМДА Олександр Корень.

Представники департаментів в цілому позитивно оцінили можливості реалізації поданих проектів.

Проте вони також відзначили, що ряд проектів потребують доопрацювання та висловили готовність допомогти в цьому авторам.

В основному зауваження стосувалися питань щодо локації та деталей кошторису. 

Запрошуємо всіх авторів загальноміських проектів, які вже зібрали необхідну кількість голосів та були відправлені на експертизу, зареєструватися у формі для участі в наступному публічному обговоренні: https://goo.gl/forms/QqMHzxUyfYygCufE3Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".