Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відбулося третє публічне обговорення проектів!

17 серпня відбулося третє публічне обговорення проектів

У заході взяли участь автори проектів та учасники їхніх команд, представники міської робочої групи з питань громадського бюджету (МРГ), учасники Громадської бюджетної комісії (ГБК), представники департаментів КМДА.

Модерував зустріч заступник голови МРГ Сергій Лобойко.

Під час заходу були представлені різноманітні проекти. Зокрема, KyivSmile: місто посмішок, Безпечна Солом'янка, Фінал чемпіонату світу з комп'ютерних ігор серії Starladder, Вільний Wi-Fi на Солом'янці, Мультимедійний проект «Живе місто», Теремківська набережна, Екологічний моніторинг озер Дарницького району та прилеглих до них частин парків, Заміна вікон у Міжрегіональному центрі ювелірного мистецтва, Студія для виробництва відкритих онлайн-курсів та #КиївЗаговоритьАнглійською.

Представники департаментів надали рекомендації щодо доопрацювання проектів та продемонстрували готовність ефективно співпрацювати з авторами проектів та їхніми командами. Проте вони також відзначили, що ряд проектів потребують доопрацювання та висловили готовність допомогти в цьому авторам.

Фотозвіт заходу

Відеозапис заходу

Запрошуємо всіх авторів загальноміських проектів, які вже зібрали необхідну кількість голосів та були відправлені на експертизу, зареєструватися у формі для участі в наступному публічному обговоренні: https://goo.gl/forms/QqMHzxUyfYygCufE3

Голосуйте за проекти Громадського бюджету, а також долучайтесь до групи авторів «Громадський бюджет Києва: СПІЛЬНО» у мережі Facebook.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".