Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відбулося засідання міської робочої групи з питань ГБ

Засідання міської робочої групи з питань ГБ

Відбулося засідання міської робочої групи з питань Громадського бюджету. 

Учасники обговорили питання щодо формування нового складу Громадської бюджетної комісії.

О. Корень повідомив, що згідно з Положенням про громадський бюджет, організаційний супровід конкурсу до ГБК здійснює МРГ. Загальні вимоги до кандидатів визначено пунктом 4 статті 6 Положення. З урахуванням практики конкурсу минулого року та з метою уніфікації вимог до кандидатів запропонував деталізувати інформацію та оприлюднити її. 

МРГ вирішила надати деталізовані вимоги до інформації, яка подається (вноситься до електронної системи) кандидатами у конкурсі Громадської бюджетної комісії, а саме:

- реєстрація кандидата в електронній системі здійснюється керівником громадського об’єднання, благодійної організації у відповідності до реєстраційних документів з прикріпленням копії витягу з Єдиного державного реєстру;

- статус неприбутковості для організацій підтверджується даними Реєстру неприбуткових установ та організацій;

- фінансова звітність за минулий рік для організацій, що мають статус юридичної особи, підтверджується посиланням на опублікований звіт на інформаційних ресурсах організації або прикріпляються скан-копії звіту (за формами звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 17.06.2016 №553, форми №1-м (1-мс), №2 -м(мс) Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 «Фінансова звітність суб’єкта малого підприємництва»); 

- власний інформаційний ресурс організації має бути актуальним та містити правдиву інформацію про проекти у м. Києві, фінансову звітність та іншу інформацію, яка висвітлює діяльність організації;

- власні інформаційні ресурси осіб, які представляють організацію, – керівника, уповноважених осіб до ГБК – теж повинні бути актуальними;

- гарантійний лист щодо політичної неупередженості організації має містити інформацію, яка це підтверджує, зокрема – що серед засновників, в особистому складі керівних органів організації та уповноважених осіб до роботи в ГБК відсутня залежність від політиків та політичних партій, що зокрема означає відсутність серед цих осіб народних депутатів України, депутатів Київської міської ради, їх помічників та працівників громадських приймалень.

С. Лобойко повідомив про стан готовності та зацікавленості Київського палацу дітей та юнацтва підтримати організацію постійно діючої Школи ГБ, про напрацьовану концепцію на основі досвіду, який набуто за минулі періоди ГБ, поширенні спільно з Центром розвитку інновацій київської моделі ГБ серед інших міст та підготовки навчального он-лайн курсу. З урахуванням коротких термінів для поточного ГБ поєднати  навчальний процес з етапами підготовки й експертизи проектів шляхом запрошення до викладання у Школі одночасно і представників МРГ та лідерів команд проектів-переможців (як це робили раніше) і підрозділів КМДА, РДА, які будуть задіяні в експертизі проектів. Для популяризації Школи створити на сайті ГБ відповідний розділ, а до Наглядової ради Школи та персональних лекцій-зустрічей запросити керівників КМДА та Київради, її Комісій. 

МРГ вирішила підтримати організацію постійно діючої Школи ГБ на базі КПДЮ на основі запропонованої її концепції. Координацію реалізації та розвитку Школи ГБ покласти на С.Лобойко за підтримки МРГ. Також МРГ вирішила створити (переіменувати) відповідний розділ на сайті ГБ, поінформувати про Школу ГБ-спільноту в розсилках про старт чергового ГБ, дати доручення відповідальним підрозділам КМДА, РДА долучитися до розвитку та діяльності Школи, а також поінформувати про Школу під час наступної прес-конференції за участі Голови МРГ.

Протокол МРГ


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".