• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Вітаємо службу підтримки громадського бюджету!

Створено єдиний окремий акаунт для всіх питань, за яким можливо вирішити будь-які питання стосовно роботи в електронній системі

Ми раді повідомити, що служба підтримки користувачів системи Громадський проект наразі запрацювала у повному складі. Наша команда (група працівників КНДУ "Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста")  тепер буде здійснювати всю підтримку користувачів першої лінії, тобто Вас.

Якщо у вас виникло питання, направляйте їх нам в приватні повідомлення. Так ви отримаєте відгук швидше, ніж в групі: тут пости швидко йдуть вниз стрічкою.
Ви можете ставити питання щодо роботи системи Громадський проект (технічні), долі конкретних проектів, термінів, також отримати інформацію по бюджету участі, що не стосується технічних питань.
Тегайте саме нас, якщо ви хочете отримати 100% гарантію відповіді на своє питання.

Також ми підготували для вас FAQ з відповідями на всі найпоширеніші тех. питання щодо подання проекту і голосування. Перегляньте, можливо, тут вже є відповідь на ваше запитання - http://bit.ly/2uCdR3n.

Наша команда буде намагатися оперативно реагувати на всі ваші питання в цій групі, за телефоном                   (044)587-78-67 та електронною поштою gbkyivcity@gmail.com в період пн-пт з 9 до 18 годин. Просимо поставитися з розумінням.

Бажаємо успіху всім ініціативам і конструктивного діалогу.