Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Як Козак вершини ГБ брав

Люди ГБ: Євгеній Козак

Автор проєкту громадського бюджету 2020 Євгеній Козак, за ініціативою якого в школах міста установлено інтерактивні скеледроми  «12Climb board»,  поділився з нами враженнями про перебіг реалізації свого проєкту.

- Я автор проєктів ще з самого першого ГБ і кожного року ми перемагали. Особисто я популяризую скелелазіння, тому кожен рік ми подавали хоча б один проєкт на цю тематику. Перший рік це було спеціальне спорядження для скеледрому КПІскала, далі завдяки перемозі нашого проєкту ми провели великий фестиваль екстремального виду спорту на площі КПІ в центрі Києва, де всі бажаючі безкоштовно могли спробувати скелелазіння, батути, паркур та інше. А далі були якраз шкільні проєкти - інтерактивні скеледроми «12Climb board» для шкіл нашого міста та школа скелелазіння «Kyiv Climbing School», де навчали викладачів фізкультури основам скелелазіння. Завдяки даному проєкту більше 400 дітей безкоштовно протягом 3 місяців спробували уроки скелелазіння на великих скеледромах, - розповів автор проєкту Євгеній.

Також лідер команди зазначив, що з моменту проведення першого громадського бюджету було внесено досить багато змін, тому поступово система наближається до свого ідеального стану.

- Оскільки ГБ вже 5 рік в Києві, в цьому році люди вже більш лояльно відносились до прохання проголосувати та підтримати проєкт. В перші роки не всі люди довіряли системі, - вважає автор.

Маючи п’ятирічний досвід участі та перемог у громадському бюджеті Києва, наш герой хотів би полегшити систему голосування, адже не всі банки використовують «BankID».

- Не всі люди користуються саме цією системою, тому буває так, що людина хоче проголосувати, але в неї просто немає фізичної можливості це зробити, тому що вона не є користувачем певного банку, - пояснює Євгеній Козак.

Для майбутніх авторів проєктів Євгеній дав одну цінну пораду -  на етапі формування потрібно зібрати потужну команду, яка буде підтримувати, допомагати збирати голоси, пропагувати, шукати медійну підтримку, щоб якомога більше жителів міста дізналась про Ваш проєкт.

Ольга КУЛІШ

Вечірній Київ


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".