Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Юля діє!

Люди ГБ: Юлія Дмитренко

Святошинці мріють - Юля діє! 

Юлія Дмитренко - активна громадська діячка Святошинського району, фахівчиня Центру публічної комунікації та інформації, авторка соціального проекту “Віра здатна творити дива”, директорка Громадської організації “Віра в диво”, співавторка “UniCountry”.

Проекти Юлії поза Громадським бюджетом більш соціальні, направлені на здійснення мрій людей з інвалідністю. На Громадському ж бюджеті Юлія здійснює мрії жителів Святошинського району.

Проект “Обладнання актового та спортивного залів школи №162” став її першим та успішно реалізованим  в 2018 році. Здавалося би зовсім нова школа в Новобіличах, але немає ані спортивного інвентарю, ані апаратури для актової зали. Діти не брали участі в спортивних змаганнях, не проводили культурно-масових заходів, не показували свої таланти та здібності. Юлію, як і інших батьків учнів цієї школи, занепокоїла ця проблема, тому Юля вирішила брати всю ініціативу в свої руки. Подала проект на голосування, та виграла разом з командою. Проект реалізували разом з містом. Тепер учні мають все необхідне для свого фізичного та духовного розвитку.

В рамках Громадського бюджету-3 вже почалась реалізація нових проектів Юлії. Це соціальні проекти:  Інклюзивний розвивально-творчий простір для дітей та молоді з інвалідністю "Разом" та Інклюзивний простір для дітей та молоді з інвалідністю "Без меж", освітні: “Цікава хімія” та  “Цікава фізика”. А також - два шкільні проекти: №1192 Громадський бюджет діти у спеціалізованій школі № 196 (EVORANK) та №1195 Громадський бюджет діти у Спеціалізованій школі № 76 ім. О. Гончара (EVORANK).

Петицію до Президента України, автором якої є Юлія, підтримали більше 25 000 людей: https://petition.president.gov.ua/petition/49113

Юля є членкинею ініціативної групи та одним із авторів місцевої ініціативи щодо запровадження у закладах освіти міста фізичної охорони та забезпечення камерами відеоспостереження за рахунок місцевого бюджету.

Юлію Дмитренко можна сміливо називати людиною Громадського бюджету - вона не тільки бачить проблеми та потреби свого району, а й вирішує їх.

Анна ДІБРОВА


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".