Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

З 7 лютого до 6 березня триватиме подача проектів на ГБ-2020

7 лютого-6 березня триватиме подача проектів на ГБ-2020

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили параметри Громадського бюджету на 2020 рік.

Відтак, подача громадських проектів, які буде реалізовано наступного року, розпочнеться 7 лютого і триватиме до 6 березня. Процедура публічного обговорення, експертизи, доопрацювання проектів, оскарження експертних висновків відбуватиметься до 24 квітня. 

«Голосування за громадські ініціативи, які місто втілюватиме у життя 2020 року, відбудеться з 15 травня до 6 червня. Переможці мають бути оголошені за два тижні. Минулого року це відбувалося у вересні, і в розпорядників коштів було замало часу, аби сформувати бюджетні запити на виконання проектів. Цього року планування реалізації портфелю ініціатив заплановано раніше - до 1 серпня. Загалом, щоб пришвидшити процес, і виконувати проекти-переможці з 1 січня наступного року, ми починаємо працювати над ГБ-2020 фактично з наступного тижня», - зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Загалом на проекти Громадського бюджету у 2020 році місто має намір виділити 160 мільйонів гривень. Це на 10 мільйонів більше, ніж було передбачено на цей рік.  При цьому зберігається мінімальна вартість ініціативи на рівні 50 тисяч гривень, і максимальна у розмірі 3 мільйонів. Також збережено 20% обов’язкового резерву в кошторисі проектів. 

«Щодо проектів, які кияни обрали для реалізації цього року, а їх 341, то наразі відбуваються наради відповідальних виконавців із авторами для обговорення детальних планів виконання», - наголосив Володимир Прокопів. 

Параметри ГБ-2020 підтримали 80 депутатів Київради.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".