Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

За проєкти ГБ-6 можна проголосувати в ЦНАП м.Києва

Голосування в ЦНАП

За проєкти ГБ-6 можна проголосувати в Центрах надання адміністративних послуг м.Києва


Громадяни, які не мають смартфонів та компьютерів,  мають можливість електронно проголосувати за проєкти громадського бюджету в куточках  самообслуговування  ЦНАП усіх районів Києва. В разі необхідності адміністратори ЦНАП нададуть зацікавленим особам консультацій щодо користування електронною системою.


Проголосувати можуть усі резиденти Києва віком від 16 років та громадяни, що платять податки у столиці.


Для того, аби проголосувати, потрібно зайти на сайт https://gb.kyivcity.gov.ua, авторизуватися за допомогою кваліфікований електронний підпис (КЕП) або сервісів BankID (відеоінструкція),  натиснути «Переглянути проєкти» та обрати за допомогою фільтрів тематику, локалізацію. Також проєкти можна знайти через пошук за номером або назвою. Проголосувати можна за 10 проєктів – по одному в кожній із тематик.


Окрім голосування на сайті ГБ, віддати свій голос за проєкти можна через міський застосунок «Київ Цифровий»: https://kyiv.digital/start.


Куточки самообслуговування для відвідувачів ЦНАП обладнано усією необхідною оргтехнікою для сканування документів, ксерокопіювання необхідних паперів. Кожен заявник самостійно може у будь-який час абсолютно безкоштовно  скористатися Інтернет-мережею, зайти у свою електронну поштову скриньку, роздрукувати терміново необхідний документ.

Більше про “куточки самообслуговування” в новині.


Місцезнаходження та графік роботи ЦНАП м.Києва

Центр надання адміністративних послуг м. Києва (центральний):

м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 19-Б (від метро "Осокорки" або "Лівобережна" на маршрутці № 535 або автобусі № 87).


Центр надання адміністративних послуг Голосіївської РДА в м.Києві:

проспект Голосіївський,42 (станція метро "Деміївська", будівля Голосіївської в місті Києві державної адміністрації).


Центр надання адміністративних послуг Дарницької РДА в м. Києві:

вул. С. Олійника, 21 (від станцій метро "Позняки" або "Дарниця" на маршрутці № 445; від станції метро "Осокорки", а також вокзалу "Дарниця" на маршрутці № 459 або 542; від станції метро "Лівобережна" на маршрутці № 542).


Центр надання адміністративних послуг Деснянської РДА в м.Києві:

проспект Маяковського, 29 (від станції метро "Почайна" на тролейбусах № 30 та 31; від станції метро "Лівобережна" на маршрутці № 222, від станції метро "Дарниця" на тролейбусах № 50 та 50-к або на маршрутках № 509, 504 до зупинки "вулиця Архітектора Ніколаєва".

Філія: проспект Лісовий, 39а (від станції метро "Чернігівська" на маршрутці № 415; від станції метро "Лісова" тролейбусами №37, 37А; на маршрутці № 81 та 240 до зупинки "Церква"; автобусом № 79 до зупинки "Кубанської України").


Центр надання адміністративних послуг Дніпровської РДА в м. Києві:

вул. Харківське шосе, 18; (від станції метро "Дарниця" на автобусі № 45 або на маршрутці № 511; від станції метро "Чернігівська" на трамваї №22 або на автобусі № 63; від станції метро "Лівобережна" на втобусі № 42 або на маршрутці № 542, 503 до зупинки "Бульвар Ярослава Гашека" або до зупинки "Інститут хімії").


Центр надання адміністративних послуг Оболонської РДА в м.Києві:

вул. Маршала Тимошенка, 16 (станція метро "Мінська", будівля Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації).


Центр надання адміністративних послуг Печерської РДА в м. Києві:

вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 15 (від станції метро "Арсенальна" на маршрутках № 520, 470 або на тролейбусі № 38 або на автобусах № 55, 62 до зупинки "кінотеатр "Зоряний"; від станції метро "Печерська" на автобусі № 62 або на тролейбусі № 38 або на маршрутках № 520, 470).


Центр надання адміністративних послуг Подільської РДА в м. Києві:

вул. Костянтинівська, 9/6, (від станції метро "Контрактова площа" пішки по вул. Хорива у бік вул. Костянтинівська 150 метрів);

Філія: вул. Червонопільська, 14/14, ми знаходимося на перехресті вулиць Межова та Червонопільська в житловому будинку на першому поверсі, на відстані 150 метрів від філії Центру розташовані зупинки автобуса №72 «вулиця Червонопільська» та «вулиця Світлицького».


Центр надання адміністративних послуг Святошинської РДА в м. Києві:

проспект Перемоги, 97 (від станції метро «Святошин» пішки 10 хвилин; або автобусом № 23, тролейбусом № 7, маршрутними таксі № 188, 727, 747, 750, 762 до зупинки «бульвар Академіка Вернадського»; від станції метро «Житомирська» автобусом № 23, № 37 або тролейбусом № 7, маршрутними таксі № 377, 386, 721, 727 до зупинки «бульвар Академіка Вернадського»).


Центр надання адміністративних послуг Солом'янської РДА в м.Києві:

проспект Повітрофлотський, 41; (від станції метро «Шулявська» на маршрутці № 550, 455 до зупинки «Севастопольська площа»; від станції метро «Вокзальна» на автобусі № 69 та маршрутці № 401, 368 до зупинки «Севастопольська площа»; від станції метро «Площа Льва Толстого» на тролейбусі № 8 або маршрутці № 231, 570 до зупинки «Севастопольська площа»; від станції метро «Деміївська» на тролейбусі № 42 або маршрутці № 220 до зупинки «проспект Повітрофлотський»).


Центр надання адміністративних послуг Шевченківської РДА в м. Києві:

бульвар Тараса Шевченка, 26/4, (від станції метро "Університет" через підземний перехід перейти на протилежний бік вулиці); 

Філія: вул. Богдана Хмельницького, 24; (станція метро "Театральна" будівля Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації).


Call - Центр ЦНАП: (044) 202-60-38 (39) 

Розклад роботи ЦНАП:

Понеділок - Четвер: 9.00-20.00; П’ятниця: 9.00-16.45; Субота: 9.00-18.00Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".