Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Занесення учасників ГБ до списку недоброчесних

Рішення ГБК-3 від 11.02.2020

11.02.2020  ГБК-3 на засіданні №20 прийнято рішення в зв’язку з  порушенням пп.3,4 п.1 ст.4 “Етика в ГБ” внести до списку недоброчесних  Тихонова Олексія Євгеновича,  Савичева Артема Леонідовича,  Гуріна Микола Володимировича, Басовського Володимира Олександровича та застосувати до них заходи впливу відповідно до п.8 ст. 4, а саме: “У разі внесення учасника ГБ до списку недоброчесних він позбавляється права протягом одного року, з дня внесення до відповідного списку, брати участь у ГБ”.

Інформаційне повідомлення

Відповідно до п.8 ст.4 у разі внесення учасника ГБ до списку недоброчесних він позбавляється права протягом одного року, з дня внесення до відповідного списку, брати учать у ГБ. Такі учасники впродовж наступного робочого дня з дня отримання повідомлення щодо їх внесення до списку недоброчесних можуть звернутися з апеляційною скаргою до ГБК та МРГ, яка має бути розглянута впродовж 3 робочих днів з дня отримання апеляційної скарги на засіданні ГБК за участі МРГ. 

Протокол ГБК-3 №20 від 11.02.2020 


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".