• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Запрошуємо до складу Громадської бюджетної комісії

Запрошуємо до складу Громадської бюджетної комісії

Нагадуємо, що з 1.06 по 30.06 триває формування списку потенційних учасників Громадської бюджетної комісії. Це визначено параметрами Громадського бюджету (ГБ), які схвалила КиївРада 25.05.2017 та в офіційній новині про початок реалізації другого ГБ.

 

Серед завдань Комісії - контроль за реалізацією ГБ у Києві, розгляд спірних ситуацій між авторами та підрозділами влади, формування остаточного списку проектів, які виносяться на голосування киян (допуск проектів до голосування за результатами розгляду скарг),проведення публічних обговорень проектів, надання оцінок роботи відповідних підрозділів влади щодо ГБ,надання пропозицій щодо вдосконалення механізму ГБ та інші функції згідно з розділом 4 Положення про громадський бюджет у Києві.

 

Комісія обирається шляхом е-голосування та складатиметься з представників громадських об'єднань та благодійних організацій у кількості 40 учасників.

 

Формою роботи комісії є її засідання, що відбуваються за потребою у будь-якому форматі, у тому числі он-лайн. Рішення приймаються публічно шляхом е-голосування.

 

Формування комісії відбувається щорічно шляхом проведення конкурсу. Заявки на участь у конкурсі по формуванню комісії подаються в електронному вигляді. До складу комісії від однієї організації може бути делеговано одного представника: керівника або уповноваженого.

 

Обрання учаснків Комісії здійснюється шляхом рейтингового голосування. Кандидати, які набрали більше 200 голосів, допускаються до другого туру. Перші 40 кандидатів у рейтингу, які набрали найбільшу кількість голосів, формують комісію. У випадку, якщо у першому турі 200 голосів набрало менше, ніж 40 організацій, другий тур не проводиться. Комісія формується у кількісному складі організацій, що набрали 200 голосів.

 

Заявку про участь у Громадській бюджетній комісії у 2017 році можна подати тут: https://goo.gl/forms/6yWvZ7tUgkCw57Aj1