Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Завдяки ГБ у Києві створили онлайн-бібліотеку з аудіокнигами українською мовою

Створена онлайн-бібліотека з аудіокнигами українською мовою

Завдяки Громадському бюджету відтепер творами українських класиків можна не лише зачитатись, а й заслухатись!

В Київському університеті імені Бориса Грінченка представили першу онлайн-бібліотеку з аудіокнигами українською мовою. Серед озвучених – твори, які входять до шкільної програми, поезія, а також книги сучасних українських письменників.

Загалом зазвучали понад 100 книг та віршованих творів.

Новостворена бібліотека аудіокниг сприятиме популяризації української літератури та обов'язково стане в пригоді вчителям. З 2019 року бібліотеку «Слухай» використовуватимуть у школах.

У бібліотеці «Слухай» зібрані аудіокниги Ольги Кобилянської, Квітки-Основ’яненка, Івана Франка, Панаса Мирного, Валер’яна Підмогильного, Максима Рильського, Олени Теліги, Дмитра Павличка, Лесі Українки, Миколи Хвильового та сучасна література Ольги Деркачової, Євгена Ліра, Наталії Сняданко, Христини Козловської, Марка Лівіна та Катерини Бабкіної. Серед ведучих, акторів та музикантів, що брали участь у начитці творів — Валерій Харчишин, Даша Астаф’єва, Богдан Бенюк, Даша Коломієць, Олександр Ярмак, Євген Галич.

Слухайте українською!Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".