Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Завдяки ГБ у Києві вдруге відбудуться видовищні зимові змагання

У Києві відбудеться Дабл Тріпл Snow Fest 2020

19-20 грудня біля Арки дружби народів удруге відбудуться змагання для професійних сноубордистів і лижників «Дабл Тріпл Snow Fest 2020». Проєкт втілюється в рамках Громадського бюджету Києва.

 «Минулого року кияни із задоволенням спостерігали за змаганнями європейських та українських сноубордистів і лижників. Цей прекрасний захід відбудеться і цьогоріч! Звісно, через карантинні обмеження на кількість глядачів, ми будемо вести пряму-трансляцію. Тож кожен зможе слідкувати за дійством онлайн. Окрім майданчику зі спортсменами, знімальна група фільмуватиме і ковзанку, і новорічну ялинку, і підсвічений міст, і оглядовий майданчик біля Арки дружби народів. Це буде справді феєрично!» – повідомила директорка Департаменту культури КМДА Діана Попова.

Проєкт «Дабл Тріпл Snow Fest 2020» – переможець Громадського бюджету.  Він набрав понад 3 тисяч голосів киян, на реалізацію виділено понад 1,5 тисячі гривень. 

За інформацією його організаторів – команд don’t Take Fake і RadioDay – свою участь окрім українців уже підтвердили райдери із 11 країн світу: США, Канади, Нідерландів, Франції, Бельгії, Австрії, Іспанії, Італії, Грузії, Польщі та Словаччини. Вони змагатимуться у категоріях «air» та «jibbing» за сумарний призовий фонд 10000 євро. Усі спортсмени попередньо проходитимуть перевірку на COVID-19 у своїх країнах та медичний огляд перед участю у змаганнях. Кваліфікаційні відбори пройдуть в індивідуальних заїздах, аби уникнути скупчення спортсменів.

Сніговий спот для глядачів буде з урахуванням актуальних карантинних обмежень. Нова конструкція, що вже скоро почне будуватися під Аркою дружби народів, об’єднає професійний сніговий спот із декораціями засніженого міста.

Торік Дабл Тріпл Snow Fest зібрав понад 70 райдерів із восьми країн і став найпомітнішим сноубордичним та лижним змаганням року із понад 35000 відвідувачами за один вікенд.  

Змагання триватимуть з 12.00 до 21.00, опісля відвідувачів чекає концерт. Детальніша інформація та розклад на сайті події.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".