Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Завдяки ГБ у ліцеї облаштували сучасний кабінет інформатики

У НВК «Соціум» відкрили кабінет IT

У НВК № 240 «Соціум» на проспекті Героїв Сталінграда, 39Г реалізували проєкт Громадського бюджету №58 «Сучасний кабінет інформатики».

«Кількість учнів у закладі зростає щороку. Наявні кабінети інформатики не можуть задовільнити потреби всіх учнів. Вчителі змушені проводити уроки в кабінетах без технічного обладнання. Тому є потреба у відкритті нового сучасного кабінету інформатики для здобуття повноцінної якісної освіти з умінням використовувати інформаційні технології», — зазначалося в описі проєкту.

Цей проєкт підтримали 3 297 киян, орієнтовний зазначений бюджет — понад 872 тисячі гривень.

«Чудово, коли є можливість втілити свої задуми і отримати на виході надзвичайний результат. Останній місяць навчання для учнів НВК № 240 „Соціум“ розпочнеться з сюрпризу, — поділилася авторка проєкту Ірина Гонтар. — В сучасних умовах кабінет інформатики стане центром формування інформаційної культури та глибокого оволодіння новими інформаційними технологіями для свідомого їх використання в навчальній діяльності учнів».


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".