Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 • Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Заява Громадської бюджетної комісії

Заява ГБК

Громадська бюджетна комісія (ГБК),

16 жовтня 2017 р.


ГБК заявляє:

Ми моніторимо всі факти недобросовісної участі в ГБ, про які нам надсилають скарги на електронну пошту (kyiv.gbk@gmail.com) та публікують в офіційній фб-групі Громадського бюджету Києва: СПІЛЬНО

ГБК уповноважена рішенням Київради здійснювати громадський контроль за ГБ на всіх його етапах (Положення про ГБ, розділ 4), у т.ч. визначати, які саме проекти можуть брати участь у голосуванні та визначати результати голосування (4.2.4. прийняття рішень про прийняття проектів до голосування (за результатами розгляду скарг); 4.2.5. затвердження результатів голосування). 

Ми не допустимо того, щоб декілька прикладів спроб фальсифікацій голосування та підкупу голосів дискредитували більш як 500 проектів/команд та волевиявлення киян, яке визначає долю 100 млн бюджетних коштів.

Консенсусом усіх учасників ГБК ми заявляємо про намір прийняти рішення про зняття з голосування проектів, щодо яких є, чи виявляться згадані вище факти, на основі рішення ГБК про недопущення до голосування, чи незатвердження результатів голосування.

На цей час маємо такий список проектів та публічних фактів: 

https://docs.google.com/document/d/1ZhqQHgQs9jWSivh_7CFEobsgs1K4EJSrqIKnbL4aGn8

Якщо вам відомі інші факти фальсифікацій, підкупу голосуючих, просимо надсилати на пошту kyiv.gbk@gmail.com.

У зв'язку з тим, що автор проекту по гематології відмежувалася від кампанії депутата Київради Олександра Бродського, а також команда з НАУ (проекти №№ 496, 464, 485, 466, 874) заявляє, що акція інтернет-провайдера “Павутина” направлена на підтримку долучення до Громадського бюджету в цілому та вжила заходів з усунення фактів публічної агітації за свої проекти за допомогою даної акції, ми готові зняти претензії до цих проектів після їхніх офіційних заяв проти будь-яких форм підкупу лояльності голосуючих за певні проекти та недопущення інших компрометуючих фактів. Наразі залишаємо у таблиці всі ці проекти для нагадування іншим.

Також пропонуємо всім командам згаданих проектів вжити негайних аналогічних заходів або спростувати озвучені факти.

Запрошуємо всі згадані команди, а також активістів ГБ на публічне засідання ГБК, яке відбудеться спільно з Міською робочою групою з питань громадського бюджету) та Постійною комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку під час ГБ ФЕСТУ в неділю 22.10.2017, про що буде повідомлено окремо. 

ГБК у складі всіх дійсних учасників:

ГС "Центр Розвитку Інновацій"

ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

Українська асоціація студентів 

Українська бібліотечна асоціація

ГО "Вулик ідей"

ГО Літературна платформа Лепорт 

ГС "Муніципальна енергія"

ГО "Парк Наталка" 

ГО "Це наш Київ"

Всеукраїнське об'єднання "Автомайдан"

ГО “Культурна Асамблея”


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".