Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Медіашкола ТК "Київ"2 Реалізований

Доданий
05.03.2019
Номер
1003
Інше

Медіашкола – проект, направлений на надання практичних навичок у журналістиці, який дозволить опанувати найважливіші аспекти медіаграмотності, роботи з інформацією, вміння комунікувати, вести перемовини, працювати в ефірі, створювати авторські програми.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
900 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Хрещатик, 5В

Опис

Проблема

Сьогодні постає гостра потреба розвитку медіаосвіти в Україні, одне з головних завдань якої полягає в унеможливлені негативного впливу на людину за допомогою медіа, маніпулювання нею, поширення медіазалежності. Виникла потреба у підвищенні якості медіапродукту, який надаєтеся суспільству, що можливе лише за умови якісного навчання журналістів, враховуючи необхідне поєднання теорії з практикою.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Головним завданням Медіашколи є підвищення медіаграмотності вцілому та допомога реалізувати себе у професії учням школи. Студентам пропонується декілька варіантів форм навчання: невеликі групи для тривалого навчання; проведення майстер-класів; тренінги; індивідуальні консультації. Тренерами та лекторами виступатимуть професійні журналісти, які дозволять швидко перейти від теорії до практики; програма школи передбачає самостійну та колективну роботи слухачів над справжніми журналістськими проектами; студенти зможуть зарекомендувати себе перед тренерами-лекторами, які наразі працюють у ЗМІ; можливість створення програми, яка буде транслюватися в ефірі телеканалу; за результатами навчання студенти отримають сертифікат.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключові показники: - формування медіаграмотності особистості; - ефективна взаємодія із ЗМК; - вміння аналізувати та перевіряти інформацію; - підвищення кваліфікації журналістів, які не мають базової журналістської освіти. -формування та наповнення власних журналістських доробків; - розробка навчального курсу з мдіаосвіти. -підвищення якості журналістики вцілому. Вміння аналізувати та перевіряти інформацію; підвищення кваліфікації; формування власних журналістських доробків.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Для студентів, журналістів, які не мають базової журналістської освіти, усіх хто бажає реалізуватися у професії журналіста.

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Проведення базового курсу навчання для студентів. Проведення тренінгів, семінарів, практикумів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Нестабільна економічна ситуація в країні

Відповідальні підрозділи

Департамент суспільних комунікацій ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".