Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інтерактивний комплект для кабінету англійської мови для ШДС "Турбота" Реалізований

Доданий
05.03.2019
Номер
1016
Освіта

В умовах Нової української школи робота з інноваційними мультифункціональними пристроями є необхідністю. Для забезпечення оновлення змісту і форм навчання, розкриття творчих здібностей і талантів кожної дитини школі необхідне сучасне технічне оснащення кабінетіу англійської мови. Реалізація проекту дасть можливість зробити заняття яскравими та цікавими.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
96 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Героїв Дніпра, 38А

Опис

Проблема

Навчання молодших школярів за допомогою електронних засобів є актуальним з декількох причин: 1) електронні засоби навчання допомагають унаочнити те, що вивчає дитина. А це в свою чергу йде в тандемі з психологічними особливостями дитини 6-9 років . Наявність наочності завдяки електронним засобам створює своєрідну опору для запам'ятовування, яка сприймається школярами емоційно, що сприяє зосередженню їх уваги на об'єктах вивчення, а це важливо для інтенсифікації і підвищення ефективності навчального процесу; 2) електронні засоби навчального призначення виступають джерелом знань, систематизації, закріплення, повторення іншомовного матеріалу, а також засобом діагностики і контролю навчальних досягнень учнів початкової школи.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Мультимедійний комплекс - коштовний інструмент для навчання всього класу. Це - візуальний ресурс, що може допомогти вчителям зробити уроки живими й привабливими для учнів. Ми отримаємо можливість повністю керувати будь-якою комп'ютерною демонстрацією - виводити на екран дошки картинки, карти, схеми, створювати й переміщати об'єкти, запускати відео й інтерактивні анімації, виділяти важливі моменти кольоровими позначками, працювати з різноманітними комп'ютерними програмами. І все це прямо з дошки, не втрачаючи візуального контакту з класом і не прив’язуючись до свого комп'ютера. Завдяки наочності й інтерактивності, ми залучимо весь клас до активної роботи на уроці.

Ключові показники оцінки результату проекту

Інтерактивні дошки дозволяють: - супроводжувати демонстраційний матеріал помітками та зауваженнями, імпровізувати, більш гнучко готувати матеріал під відповідну аудиторію; - працювати з зображенням у відповідний час роботи на дошці; - створювати прості й швидкі виправлення в наявному методичному матеріалі прямо на уроці, під час пояснення матеріалу, адаптуючи його під конкретну аудиторію, під конкретні завдання, поставлені на уроці. - подавати досліджуваний матеріал захоплюючими й динамічними с

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Учні та вчителі будуть мати доступ до сучасного обладнання під час вивчення іноземної мови.

Бюджетна ефективність проекту

Учні та вчителі будуть мати доступ до сучасного обладнання

Експертна оцінка

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".