Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

День Вуличної Музики Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1038
Культура, туризм

День Вуличної Музики - це наймасштабніший волонтерський музичний проект у світі, який у 2014 році дістався України і охопив відразу 10 українських міст.

День Вуличної Музики традиційно відбувається у третю суботу травня. У 2020 році пройдн сьомий День Вуличної Музики в Україні і понад 50 міст по всій Україні вийде музикувати впродовж цілого дня.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 366 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку

Опис

Проблема

День Вуличної Музики є некомерційним проектом, який 6 років тримається лише на невеликій групі ентузіастів, які роблять неможливе можливим.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Достойне фінансування проекту виведе його на новий рівень і приверне ще більше уваги до події. Туристи вже давно приїжджають до столиці у травні не лише для того, щоб подивитися як цвітуть каштани, але і на День Вуличної Музики.

Ключові показники оцінки результату проекту

Свято об'єднало всю Україну і продовжує зростати. Проект підтримують не лише молодці виконавці, але і відомі музиканти такі, як ONUKA, Dakha Braha, Святослав Вакарчук та гурт "Океан Ельзи", the Maneken та інші. Лише Києві День Вуличної Музики щороку впродовж одного дня відвідує понад 20.000 киян та гостей міста. У 2019 році команда День Вуличної Музики отримала понад 200 заявок від музикантів та музичних колективів, які хочуть виступити на Дні Вуличної Музики у Києві.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

День Вуличної Музики є соціально відповідальним проектом і ніколи не співпрацює з алкогольними, тютюновими, релігійними та політичними організаціями і це є єдине табу. День Вуличної Музики є загальнодоступним для участі будь-кого, адже головний меседж Дня Вуличної Музики "Виступити може кожен не залежно від рівня підготовки!", тобто будь-який музикант може прийти і заграти на Дні Вуличної Музики. День Вуличної Музики - це безкоштовна подія для гостей міста та киян.

Бюджетна ефективність проекту

Висока-надасть змогу привернути ще більше уваги до свята музики, а також збільшить потік туристів в Україну.

Інформація про інноваційність проекту

Проект не є інноваційним, бо проводиться вже не вперше - у 2019 році відбудеться вже шостий День Вуличної Музики, проте щороку відбуваються нові колаборації з музичними брендами, кафе, які з радістю приймають у себе музикантів Дня Вуличної Музики і допомагають обладнати локації. У 2019 році серед іновацій на Дні Вуличної Музики буде три нові музичні локації.

Інформація про співфінансування

Проект не має ніякого фінансування і на даний момент існує лише завдяки внескам доброчинців.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики проекту заключаться в тому, що без достойного фінансування проект не може бути таким, яким міг би бути за умови наявності бюджету.

Фотографії

Файли

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".