Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Безпека - крок у майбутнє" Реалізований

Доданий
05.03.2019
Номер
1063
Безпека

Проект передбачає підвищення рівня безпеки шкільного середовища, шляхом встановлення камер цілодобового відеоспостереження зовнішнього та внутрішнього простору школ №292. м.Києва.
Наші діти - це головний об'єкт щосекундного хвилювання батьків, саме безпека дітей, то є основний напрямок батьківскої турботи.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
170 540 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Костянтина Данькевича, 5

Опис

Проблема

За останні роки нагальною проблемою стало питання безпечного середовища для дітей під час перебування у закладах освіти. Дійсно, держава в останні роки посилила міри безпеки для дітей, встановивши в закладах освіти кілька камер відеоспостереження, але це не вирішує повністю проблему. Адже вже встановленні камери охоплюють виключно вхідні групи, а зовнішній та внутрішній простір залишається не охопленим.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення камер відеонагляду по звнішньому на внутрішньому периметру школи для забезпечення повної безпеки перебування дітей у школі. Більшість розвинених країн мають потужні сстеми для забезпечення безпеки освітнього процесу. Встановлення відеонагдяду - це також крок на випередження щодо запобігання будь-яким неправомірним діям з боку сторонніх осіб. Відеонагляд дає можливість ретроспективного контролю у разі винекнення такої потреби.

Ключові показники оцінки результату проекту

Суттєве підвищення безпеки освітнього процесу; запобігання неправомірним діям; попередження та профілактика негативних випадків (булінг, куріння, порушення поряку, пошкодження майна,); збереження матеріальних цінностей.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Школа - це публічне місце. Кількість потенційних користувачів більше як 1500 чоловік, щоденно.

Бюджетна ефективність проекту

Реалізація даного проекту може суттєво вплинути на збереження майна від вандалів, чим суттєво подовжить строк корисної експлуатації.

Інформація про інноваційність проекту

Це інноваційний проект для школи, у якій буде встановлено надсучасне, сертифіковане обладнання, яке буде охоплювати спостереження за коридорами школи, зовнішньою територією школи (внутрішній та зовнішній двір),прилеглу територію та ті зони, які є проблемними з огляду на те, що там досить часто сторонні особи вчиняють неправомірні дії.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Лютий-Березень 2020р.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Внутрішні ризики відсутні, а зовнішніми ризиками можна вважати: зміна суспільно-політичного курсу демократичної держави і як наслідок різка девальвація національної валюти; припинення діяльності проекту та відсутність коштів для реалізації «Громадського бюджету»; війна та інші фактори неперборної сили.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".