Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Формування жінки-берегині в сучасному українському суспільстві. Експертиза

Доданий
05.03.2019
Номер
1069
Соціальний захист

Гармонійний розвиток особистості жінки та її сутності. Усвідомлення особливостей жіночого організму, його реакцій. Здатність до позитивного психо-емоційного стану. Здатність удосконалювати себе, клімат в своїй родині, вести здоровий спосіб життя. Індивідуальні та групові заняття покликані виявити потреби жінки та шляхи подолання перепон на шляху до гармонії буття. Вміння налагоджувати стосунки.

Лідер проекту
Бюджет
349 440 грн
Розрахунок бюджету
Район
Департамент соціальної політики
Адреса
вул. Олександра Архипенка (Мате Залки), 5А, Київ

Опис

Проблема

Дестабілізація соціально-економічного стану в державі, антитерористична операція та загибель чоловіків і як наслідок поглиблення дисбалансу кількості жінок та чоловіків, обумовлює необхідність нового ставлення до жінки-берегині. А саме відновлення ній суто жіночих якостей, що дасть можливість змінити соціальне середовище на позитивне з любов’ю до людей.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Жінки отримавши додаткові знання та вміння в результаті реалізації проекту, а головне бажання змінювати своє життя та життя близьких, здатні вплинути на соціальне середовище столиці. Це дасть можливість розповсюдити позитивний досвід та інтегрувати його у родини, жіночі спільноти тощо.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Кількісні показники поділом на групи: учасників проекту, учасники масових заходів; волонтери; жителі столиці та гості міста. 2. Якісні показники: отримання сертифікату випускника проекту. 3. Створення груп активу , які продовжують працювати за напрямом проекту. 4. Виготовлення власноруч подарунків для воїнів, поранених, дітей позбавлених батьківського піклування. 5. Створення творчих колективів ( етноколективів, хорів, гуртків художнього напряму, тощо).

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

1. Формування груп за інтересами, саморозвиток, отримання нових знань, вмінь та навичок спрямованих на творчу діяльність. 2.Створення через соціальні мережі позитивного образу української жінки-берегині та отримання зворотного зв’язку від жінок; 3. Проведення заходів творчо-інформативного типу для жінок різного віку (від дівчаток до жінок похилого віку); 4. Представлення найкращих жіночих проектів у КМДА.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проекту його існування відбуватиметься за рахунок підтримки жіночих громадських організацій та благодійних фондів.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Буде наданий пізніше, в процесі затвердження в профільному департаменті КМДА

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Бюрократичні чинники.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".