Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Комп'ютерний клас для школи №111 Реалізований

Доданий
05.03.2019
Номер
1071
Освіта

Ключ до якісного навчання – це наявність комп’ютерів в класах. Відсутність комп’ютерної техніки та належного програмного забезпечення гальмує впровадження новітніх стандартів для навчання та розвитку дітей в школі. Зі збільшенням кількості дітей постала гостра необхідність у збільшенні комп’ютеризованих навчальних місць, а тому реалізація проекту в школі вкрай необхідна.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
264 596 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
Здолбунівська вулиця, 7б

Опис

Проблема

Недостатня кількість комп'ютерів на фоні зростаючої кількості учнів. Такий стан не дає можливості учням оволодіти знаннями та навичками роботи на комп’ютері на належному рівні. Сучасна людина, що не вміє використовувати нові комп’ютерні технології відчуває себе неповноцінною та неконкурентною. Вона має складнощі при отримані подальшої освіти та пошуку гідно оплачуваної роботи.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для розв’язання проблеми передбачено забезпечення навчального закладу новим сучасним комп'ютерним класом з відповідним програмним забезпеченням. Це дозволить оволодіти учням знаннями та навичками роботи з комп'ютерною технікою. Значно полегшить навчальний процес, що дозволить швидко знаходити потрібну інформацію і скоротить час виконання завдань.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення рівня освіти дітей. Покращення пам'яті та уваги учнів. Розвиток учнів. Полегшення для вступу у вузи та використання в роботі. Використання у навчально-виховному процесі сучасних електронних навчальних матеріалів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Для учнів різного віку, які навчаються в середній школі №111 та їх вчителів.

Бюджетна ефективність проекту

Зменшення витрат на експлуатацію, ремонт та оновлення комп'ютерної бази школи.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".