Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Лінгафонний клас для школи №243 Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1084
Освіта

Проект передбачає обладнання сучасного лінгафонного класу у загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа №243» Подільського району м. Києва (вулиця Новомостицька, 10) з метою створення у закладі сучасних умов для вивчення іноземних мов, забезпечення викладання предметів з використанням інноваційного комп’ютерного обладнання.

Бюджет
282 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Ірина
Ірина Губіна
Район
Подільський
Адреса
вул. Новомостицька, 10, Київ

Опис

Проблема

Для навчання учнів у закладі недостатньо технічних засобів навчання, що унеможливлює організацію освітнього процесу на рівні сучасних вимог.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення технічних передумов проведення сучасного уроку, навчання учнів із засобами новітніх технологій.

Ключові показники оцінки результату проекту

Використання під час уроків іноземних мов персональних комп’ютерів, якісних аксесуарів, додаткового обладнання та програмного забезпечення дозволяє працювати не тільки з аудіо, але й опрацьовувати відео матеріал, проводити тести, містить елементи системи управління та адміністрування навчального процесу.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Завдяки реалізації проекту вчителі іноземних мов зможуть викладати більш ніж 400 учням на комп’ютерному обладнанні. Розумне використання вчителем наочних засобів навчання та подача матеріалу в мультимедійному форматі допоможе: • скоротити час навчання; • сформувати мотивацію до вивчення певного шкільного предмета; • сприйняти інформацію швидше та розвинути інтелектуальні здібності.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує подальшого фінансування після реалізації проекту.

Інформація про інноваційність проекту

Підвищення ефективності і зростання якості освітніх послуг можливо тільки з використанням інноваційних технологій та сучасного обладнання.

Інформація про співфінансування

Орієнтовна вартість реалізації облаштування лінгафонного кабінету становить 282 000,00 грн.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".