Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

КЛУБ АКТИВНИХ ЛЮДЕЙ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1086
Громадянське суспільство

Проект, шляхом проведення різноманітних соціальних заходів у різних куточках району, передбачає створення своєрідного клубу серед його активних мешканців з метою знайомства із сусідами, обміну досвідом та ідеями, обʼєднання зусиль задля вирішення спільних проблем і загального розвитку громади.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
67 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку

Опис

Проблема

Як показує практика, зазвичай активні люди збираються десь у центрі міста, вирішуючи досить глобальні питання, і навіть не здогадуються, що є сусідами та можуть допомогти один одному у вирішенні більш локальних спільних проблем і таким чином розвивати так звані “спальні райони” міста, які мають не дуже благополучну славу.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується закупити обладнання та техніку для проведення соціальних заходів та тематичних зібрань у різних публічних просторах Деснянського району, в тому числі й простонеба (наприклад, на території парків, скверів тошо), щоб можна було охопити якомога більшу аудиторію і долучити її до громадської активності.

Ключові показники оцінки результату проекту

 Оцінити результат проекту можна буде за кількістю учасників Клубу.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Соціальна ефективність проекту передбачається у підвищенні активності місцевої громади, тому проект планується як загальнодоступний, долучитись до діяльності Клубу та взяти участь у його заходах зможе кожен бажаючий, добровільно та безкоштовно, інформація щодо Клубу буде поширюватись через соціальні мережі та іншими доступними засобами, кількість місць у Клубі — необмежена, а точніше, чим більше нас буде, тим краще :)

Бюджетна ефективність проекту

Проект подальшого фінансування з бюджету міста не потребує. Для проведення заходів за потреби можуть залучатись кошти спонсорів.

Інформація про інноваційність проекту

Інноваційність проекту полягає у його мобільності та гнучкості функціонування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Закупівля обладнання та техніки: 02 січня — 31 березня 2020 року. 2. Підготовка та проведення заходів і тематичних зібрань: 1 квітня - 31 грудня 2020 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

За недостатньо проведеної інформаційної роботи ймовірний ризик низької зацікавленості громади у діяльності Клубу.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".