Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інтерактивні комплекси для 2-х кабінетів початкової школи (школа №243) На голосуванні

Доданий
05.03.2019
Номер
1100
Освіта

Проект передбачає обладнання сучасного кабінету початкових класів у загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа №243» Подільського району м. Києва (вулиця Новомостицька, 10) з метою створення у закладі сучасних умов для організації освітнього процесу, забезпечення викладання предметів з використанням інноваційного комп’ютерного обладнання.

Бюджет
149 106 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Ірина
Ірина Губіна
Структурний підрозділ КМДА
Подільська РДА
Адреса
вул. Новомостицька, 10, Київ

Опис

Проблема

Для навчання учнів у закладі недостатньо технічних засобів навчання, що унеможливлює організацію освітнього процесу на рівні сучасних вимог.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення технічних передумов проведення сучасного уроку, навчання учнів із засобами новітніх технологій.

Ключові показники оцінки результату проекту

Використання під час уроків інтерактивних мультимедійних засобів створює своєрідну атмосферу в навчанні, сприяє кращому запам’ятовуванню та зосередженню уваги школярів на об’єктах вивчення.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Завдяки реалізації проекту вчителі двох початкових класів зможуть викладати більш ніж 60 учням на комп’ютерному обладнанні. Розумне використання вчителем наочних засобів навчання та подача матеріалу в мультимедійному форматі допоможе: скоротити час навчання; сформувати мотивацію до вивчення певного шкільного предмета; сприйняти інформацію швидше та розвинути інтелектуальні здібності.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує подальшого фінансування після реалізації проекту.

Інформація про інноваційність проекту

Підвищення ефективності і зростання якості освітніх послуг можливо тільки з використанням інноваційних інформаційних технологій.

Інформація про співфінансування

Орієнтовна вартість реалізації облаштування інтерактивного мультимедійного обладнання становить 149 112,00 грн.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".