Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Родинний фестиваль країни “СВЯТОГРАЙ - ОСІНЬ” Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1106
Культура, туризм

Родинний фестиваль країни “СВЯТОГРАЙ-ОСІНЬ” під відкритим небом в парку м. Києва. Це головна безкоштовна та найщедріша родинна подія осені у Києві 2020 року. Більше 150 ігор, забав і конкурсів, близько 70 видовищних талант-шоу, концертних програм, показових виступів і майстер-класів на 2-х сценічних майданчиках фестивалю. Багатий ярмарк зі смачним фуд-кортом та карнавальною ходою по центру міста.

Бюджет
2 963 400 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Департамент культури
Адреса
вул. Михайла Грушевського, 1, Київ

Опис

Проблема

Відсутність в Києві безкоштовного осіннього сімейного свята просто неба, для відпочинку та розваг, що задовільняє інтереси різних вікових груп всіх членів сім'ї. Відсутність у більшості киян достатніх фінансових можливостей для різноманітності сімейного дозвілля. Негативний вплив "гаджетів" на психіку та здоров'я дітей. Шкідливі звички та сидячий спосіб життя дітей. Стреси, синдром хронічної втоми батьків і дітей. Відсутність в місті Києві подій з масштабними активностями та майданчиками для знайомств. За статистикою: в Україні розпадається кожна друга сім'я, кожна п'ята дитина має розлади психіки, поширеність підліткової депресії зросла на 37%, частота самогубств серед дітей 10-14 років зросла на 200%, Україна на 13 місці в світі за показником вимирання нації.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

безкоштовний родинний фестиваль просто неба, задовольняє інтереси всіх членів сім'ї незалежно від віку та дає змогу об’єднати усіх членів сім’ї . Кожен учасник зможе переключитися від міської метушні, з'єднатися з природою, відпочити, розважитися, отримати радісні враження та заряд енергії, покращити та збагатити сімейне дозвілля. Досвідчені експерти проведуть майстер-класи, показові виступи, цікаві ігрові та спортивні конкурси для різних вікових груп. Родини, у спільних активностях і розвагах зближуються, переживають загальні емоції, відчувають взаємну підтримку та допомогу, зміцнюючи дружні стосунки в сім'ї. Активний і різноманітний відпочинок на святі дозволить переключитися з "гаджетів", шкідливих звичок до здорового способу життя

Ключові показники оцінки результату проекту

Основними показниками ефективності реалізації проекту (Підрахунок учасників при безкоштовної реєстрації на захід і їх анкетування в ході проведення заходу і після заходу, через ел. пошту та відгуки в соц. мережах): загальна кількість учасників заходу, рівень задоволеності учасників за шкалою: кількість учасників бажаючих прийти на наступні наші заходи

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

СВЯТОГРАЙ-ОСІНЬ проводиться БЕЗКОШТОВНО для киян будь-якого віку та соціального статусу з урахуванням інклюзивності. Кількість гостей фестивалю від 5 000 чол. Гості фестивалю отримують можливість знайти шляхи вирішення своїх соціальних питань і проблем дорослих і дітей, познайомитися самотнім людям, а малозабезпеченим сім'ям та киянам безкоштовно якісно урізноманітнити своє дозвілля. СВЯТОГРАЙ об'єднує сім'ї і різні покоління киян на принципах єдності української культури та народних традицій.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації, проект не потребує додаткового та подальшого фінансування. Збільшення податкових надходжень до бюджету.

Інформація про інноваційність проекту

Інноваційний формат свята. Поєднання біоритмів суспільства, сім'ї і людини з біоритмами природи, космосу та рідної землі. Використання власних авторських розробок, методик і досліджень соціальних і міждисциплінарних наук. Цілісне поєднання традиції, природних біоритмів і сучасності з прикладною користю для особистості, сім'ї та суспільства. Використання в організації та проведенні свята, сучасних підходів та методів креативної економіки та економіки вражень.

Інформація про співфінансування

Не потребує

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Березень 2020 створення оргкомітету Родинного фестивалю країни СВЯТОГРАЙ-ОСІНЬ. Квітень 2020 формування організаційно-адміністративної групи, та розподіл обов'язків. Написання програми свята. Травень 2020 розробка детального плану проведення фестивалю та його погодження з відповідними міськими службами. Підбір та підготовка аніматорів та волонтерів. Розробка та просування проекту. Підбір підрядників та виконавців. Укладення договорів. Липень 2020 початок проведення комунікаційної кампанії. Серпень-Вересень 2020 проведення інформаційної кампанії фестивалю та його підготовка. 19-20 вересня 2020 року: проведення СВЯТОГРАЙ-ОСІНЬ

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили).

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".