Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Родинний фестиваль країни “СВЯТОГРАЙ - ОСІНЬ” Негативний висновок

Доданий
05.03.2019
Номер
1106
Культура, туризм

Родинний фестиваль країни “СВЯТОГРАЙ-ОСІНЬ” під відкритим небом в парку м. Києва. Це головна безкоштовна та найщедріша родинна подія осені у Києві 2020 року. Більше 150 ігор, забав і конкурсів, близько 70 зіркових Талант-шоу, концертних програм, показових виступів і майстер-класів на 3-х сценічних майданчиках фестивалю. Багата ярмарка зі смачним фуд-кортом та карнавальною ходою по центру міста.

Лідер проекту
Бюджет
2 174 400 грн
Розрахунок бюджету
Район
Департамент культури
Адреса
Лаврська вулиця, 52/1, Печерський район, Київ

Опис

Проблема

Відсутність в Києві безкоштовного осіннього сімейного свята просто неба, для відпочинку та розваг, що відображає інтереси різних вікових груп всіх членів сім'ї. Відсутність у більшості киян достатніх фінансових можливостей для різноманітності сімейного дозвілля. Негативний вплив "гаджетів" на психіку та здоров'я дітей. Шкідливі звички та сидячий спосіб життя дітей. Стреси, синдром хронічної втоми батьків і дітей. Відсутність в Києві подій з активностями та майданчиками для знайомств. За статистикою: в Україні розпадається кожна друга сім'я, кожна п'ята дитина має розлади психіки, поширеність підліткової депресії зросла на 37%, частота самогубств серед дітей 10-14 років зросла на 200%, Україна на 13 місці в світі за показником вимирання нації.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення восени в Києві безкоштовного родинного фестивалю просто неба відображає інтереси різних вікових груп всіх членів сім'ї. Кожен учасник зможе переключитися від міської суєти, з'єднатися з природою, відпочити, розважитися, отримати радісні враження та заряд енергії. Покращити та збагатити сімейне дозвілля. Експерти проведуть майстер-класи, показові виступи, цікаві ігрові та спортивні конкурси для різних вікових груп. Родини у спільних активностях і розвагах зближуються, переживають загальні емоції, відчувають взаємну підтримку та допомогу, зміцнюючи дружні стосунки в сім'ї. Активний і різноманітний відпочинок на святі дозволить переключитися з "гаджетів", шкідливих звичок до здорового способу життя. Родинний фестиваль «Святограй» надає можливість одиноким людям познайомитися.

Ключові показники оцінки результату проекту

Основними показниками ефективності реалізації проекту (Підрахунок учасників при безкоштовній реєстрації на захід і їх анкетування в ході проведення заходу і після заходу, через ел. пошту та відгуки в соц. мережах): загальна кількість учасників заходу, рівень задоволеності учасників за шкалою; кількість учасників бажаючих прийти на наступні наші заходи.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Родинне свято «СВЯТОГРАЙ-ОСІНЬ» проводиться БЕЗКОШТОВНО для киян будь-якого віку та соціального статусу з урахуванням інклюзивністі. Кількість учасників фестивалю 7-10 тисяч чоловік. Можливість знайти шляхи вирішення своїх соціальних питань і проблем дорослих і дітей, познайомитися одиноким людям, а малозабезпеченим сім'ям та киянам безкоштовно урізноманітнити своє дозвілля. «СВЯТОГРАЙ» об'єднує сім'ї і різні покоління киян на принципах єдності української культури та народних традіцій.

Бюджетна ефективність проекту

Після реализації, проект не потребує додаткового та подальшого фінансування. Збільшення податків до бюджету, завдяки проведенню ярмарки.

Інформація про інноваційність проекту

Інноваційний формат свята. Поєднання біоритмів суспільства, сім'ї і людини з біоритмами природи, космосу та рідної землі. Використання власних авторських розробок і методик і досліджень соціальних і міждисциплінарних наук. Цілісне поєднання традиції і сучасності з прикладною користю для особистості, сім'ї та суспільства. Використання в організації та проведенні свята сучасних підходів та методів креативної економіки - економіки вражень.

Інформація про співфінансування

Не потребує

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Березень 2020 Створення оргкомітету Родинного фестивалю країни “СВЯТОГРАЙ - ВЕСНА”. Квітень 2020 Формування організаційно-адміністративної групи, та розподіл обов'язків. Написання програми свята. Травень 2020 Розробка детального плану проведення фестивалю та його погодження з відповідними міськими службами. Підбір та підготовка аніматорів та волонтерів. Розробка та просування проекту. Підбір підрядників та виконавців. Заключення договорів. Липень 2020 Початок проведення комунікаційної кампанії. Серпень-Вересень 2020 проведення рекламної кампанії фестивалю та його підготовка. 19 вересня 2020 року: Проведення Родинного фестивалю країни “СВЯТОГРАЙ-ОСІНЬ”.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили).

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".