Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 Створення та облаштування майданчику для вигулу та дресирування собак  Експертиза

Доданий
05.03.2019
Номер
1115
Комунальне господарство, енергозбереження

Майданчик має стати центром об'єднання власників тварин. Створюються з метою підвищення рівня керованості та адаптованості собак в умовах міста та для дресирування собак

Лідер проекту
Андрій
Андрій Дащенко
Бюджет
622 374 грн
Розрахунок бюджету
Район
Голосіївський
Адреса
Голосіївський проспект, Голосіївський район, Київ

Опис

Проблема

 Через недостатність інформації про правила, норми поведінки та доступність тренувань маємо низьку обізнаність населення. Відсутність обладнаних майданчиків для вигулу собак спричиняє виникненню конфліктних ситуацій між власниками та мешканцями р-ну.    Голосіївський парк є улюбленим місцем для прогулянок батьків з маленькими дітьми. Але, незважаючи на заборону вигулу собак в громадських місцях, власники домашніх улюбленців вигулюють їх поруч із мамами з візочками, нерідко без повідків та намордників. Створення сучасного та довговічного майданчика для вигулу собак закритого типу, що усуне потенційно небезпечний контакт дітей та інших мешканців міста з тваринами та мінімізацію конфліктів. Надасть можливість вигулювати собак в спеціально облаштованому для цього місті на обмеженій території.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

 Усунення потенційно небезпечних ситуацій, що пов'язані з вигулом собак, дитячі майданчики, тощо.  Розробити модель та облаштувати спеціалізований майданчик для вигулу та дресирування собак зі спеціалізованими снарядами для занять.  

Ключові показники оцінки результату проекту

Усунення потенційно небезпечних ситуацій, що пов'язані з вигулом собак, дитячі майданчики, тощо.   Підвищення рівня культури власників собак; посилення рівня соціальної відповідальності; зменшення кількості конфліктних ситуацій. 

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

 Цей проект є загальнодоступним для всіх мешканців та їх улюбленців. 

Бюджетна ефективність проекту

 Проект не потребує подальшого фінансування після реалізації.  

Інформація про інноваційність проекту

 Сприяння проведенню інформаційно-просвітницьких заходів щодо утримання, профілактики від хвороб, лікування, дресирування, використання та захисту від жорстокого поводження тварин у м. Києві.

Інформація про співфінансування

 Співпраця з ветеринарними клініками, та за необхідністю залучення від них коштів на додаткове облаштування майданчику згідно умов та пропозицій від власників собак. 

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Вивіз сміття та демонтованого обладнання.  Виготовлення огорожі.  Піщано-гравійний відсів.  Монтаж огорожі.  Монтаж освітлення.  Озеленення.  Монтаж обладнання. 

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

узгодження

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".