Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Реконструкція дитячого майданчика по вул. Сім'ї Кульженків Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1119
Публічний простір

Данний проект має на меті провести реконструкцію існуючого дитячого майданчика, який постійно затоплює, з метою зробити його доступним в будь-яку пору року для всіх категорій дітей. В кварталі мешкає більш 1000 родин!
Хоча масив має багато нової забудови, він нажаль має мало безпечних дітячих майданчиків з вільним доступом. Тіні немає, сквери відсутні, що значно ускладнює дозвілля дітей влітку.

Бюджет
988 590 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Оболонський
Адреса
вул. Сім’ї Кульженків (Дехтяренка), 35, Київ

Опис

Проблема

Дитячий майданчик знаходиться серед житлової забудови серед 25-поверхових будинків, де проживають >1000 сімей. Майданчик збудований в низині, тому туди зтікають опади, талий сніг. Система дренажу або водовідведення відсутня, що призводить до постійного затоплення. Єдиний пандус після дощу повністю затоплений, що значно ускладнює доступ всім категоріям дітей. Навколо майданчіка з 3 боків - зони паркування авто, на майданчику немає жодних дерев або елементів з дахом або навісом, що є загрозою теплового удару для дітей та дорослих. Найближчі майданчики мають закритий доступ, тому на цей майданчик сходяться діти з найближчих кварталів. Площа майданчика засипана щебнем та піском, що призводить до травмування. Без тіні за наявності велікої кількості дітей стоїть стовп пилу, яким діти дихають.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується проведення робіт з реконструкції дитячого майданчика, а саме: облаштування системи дренажу та водовідведення дозволить вирішити проблему затоплення, пандус завжди буде доступний. Збудова тіньових навісів дозволить мати на майданчику зони дозвілля або відпочинку в тіні для прогулянок в спекотну пору року. Заміна покриття дозволить уникнути болота під час опадів та застерегти дітей від травмування під час падіння на щебінь, а таком значно зменшить кількість пилу під час активних ігор великої кількості дітей.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Соціальний: Всебічний розвиток дітей Мінського масиву. 2. Локальний: Водовідведення під час опадів, відсутність калюж та "болота" (правильне облаштованій дренаж); наявність безпечного покриття; наявність 4 тіньових навісів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

1. Покращення умов дозвілля дітей, що проживають в даному мікрорайоні, тому що найближчі більш-менш нові дитячи майданчики закриті для доступу. 2. Можливість активного дозвілля на вулиці за будь-яких погодних умов протягом цілого року Безпека дозвілля дітей та дорослих, що їх супроводжують. 3. Доступність для всіх, включаючи потреби людей з обмеженими можливостями руху

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Система дренажу (закупівля матеріалів, проведення робіт); 2. Облаштування тіньових навісів (проект-креслення, закупівля матеріалів, збір та монтаж, фарбування); 3. Заміна покриття (підготовка та вирівнювання поверхні, закупівля матеріалів, проведення робіт з укладання покриття). Термін реалізації - до 9 місяців.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Земельна ділянка знаходиться у комунальній власності, тимчасовий землекористувач - ТОВ "Фірма Інтергал", яка надала гарантійний лист щодо сприяння проекту. Потенційні ризики проекту: 1) значне зростання вартості проетку 2) несприятливі погодні умови у разі значної затримки у проведенні робіт

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".