Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Банк одягу в Печерській організації Червоного Хреста Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
05.03.2019
Номер
1139
Соціальний захист

В наш банк одягу може принести свої речі кожен бажаючий. Та основна мета проекту, щоб люди, які потребують в такій послузі змогли отримати одяг та взуття в хорошому чистому стані. Тому ідея полягає в тому, щоб громадянин міг прийти та вибрати щойно випрані та випрасувані речі.

Бюджет
182 788 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Іван
Іван Павлишин
Структурний підрозділ КМДА
Печерська РДА
Адреса
вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 32, Київ

Опис

Проблема

Одні люди досить часто викидають вживані речі, які їм уже не цікаві, а інші в цей же час шукають можливості отримати такі речі в подарунок щоб хоч якось зменшити навантаження на свій бюджет. До таких категорій можна віднести людей без визначеного місця проживання, людей прибувших з зони конфлікту, людей з багатодітних родин чи часто людей пенсійного віку.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Ми пропонуємо можливість для малозабезпечених людей отримати вживані речі абсолютно безкоштовно. Одночасно ідея банку одягу полягає у тому, щоб людям надавати чисті речі після прання та прасування. Це означає, що людина може одразу змінити свій старий одяг, а з одягом одночасно змінити свій настрій та ставлення до зовнішнього світу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кожний бажаючий може добровільно залишити не потрібний йому одяг. А кожен нужденний може абсолютно безкоштовно отримати такий одяг. Весь виданий одяг фіксується в журналі видачі речей, що дасть можливість в кінці року провести повний аналіз проекту.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Більше чистих людей - кращий настрій та ставлення до оточуючих. Наш банк одягу відкритий у доступі для всіх категорій громадян.

Бюджетна ефективність проекту

Мінімальні затрати для соціального проекту, який зможе охопити максимальну кількість громадян.

Інформація про інноваційність проекту

Окрім стандартних приміщень де функціонує банк одягу по Києву, пропоную в Печерській організації зробити додаткові опції по оновленню одягу до практично нового стану.

Інформація про співфінансування

Печерська районна організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Банк одягу буде працювати кожен день з понеділка по п'ятницю.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".