Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Комп'ютерний клас для школи № 189 Реалізований

Доданий
21.02.2019
Номер
114
Освіта

Придбання сучасного комп'ютерного класу з мультимедійними технологіями дасть змогу створити дітям необхідні умови для здобуття повноцінної якісної освіти та вміння використовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології, а вчителям - можливість підвищення кваліфікації, сприяють розширенню навичок колективної роботи і дистанційної роботи з учнями і батьками.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
330 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Тетяна
Тетяна Ревенок
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Мілютенка, 5

Опис

Проблема

У школі для навчання використовується недостатня кількість комп'ютерів, крім того, частина техніки морально застаріла і непридатна для використання. Це не дає можливість учням та вчителям оволодіти актуальними знаннями та навичками на належному рівні, робить здобуту освіту неконкурентною. В сучасному світі людина, що не вміє використовувати нові комп'ютерні технології відчуває себе неповноцінно - має складнощі при отримані вищої освіти та влаштуванні на гідно оплачувану роботу. На сьогодні інформаційні технології значно розширюють можливості використання сучасного комп'ютера і дозволяють найбільш повно і успішно реалізувати розвиток здібностей дитини і дорослих.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Дану проблему пропонується вирішити шляхом забезпечення школи сучасним комп'ютерним класом з необхідним програмним забезпеченням. Це дозволить розширити та оновити зміст, форму та методи викладання інформатики, зробить заняття більш цікавими і яскравими та забезпечить підвищення рівня залученості учнів в освітній процес, а також можливість підвищення кваліфікації педагогічного колективу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовими показниками результативності проекту стануть підвищення рівня розвитку та якості освіти учнів, розвиток пізнавальної мотивації дітей, участь в конкурсах, олімпіадах, конференціях, турнірах, організація дистанційного навчання в період карантину і канікул, формування необхідних компетенцій випускника школи. Діти стануть більш самостійними та цілеспрямованими, адаптованими до життя в цифровому суспільстві.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Даний проект розрахований на учнів, педагогічний колектив школи та батьків.

Бюджетна ефективність проекту

Даний проект не потребує додаткового фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Проект забезпечить використання сучасних технологій навчання: он-лайн тестування, організація дистанційного навчання, новітніх комп'ютерних програм та хмарних технологій.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Постановка на тендерну комісію, проведення закупівель, доставка і монтаж сучасного комп'ютерного обладнання.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".