Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Придбання сценічних костюмів для студентського ансамблю "Перлини Дніпра" КМК №3 Реалізований

Доданий
05.03.2019
Номер
1141
Культура, туризм

Підтримка творчої молоді, сприяння творчій реалізації та зростання професійної майстерності молодих талантів є пріоритетним завданням у плані збереження та примноження культурного потенціалу України. Придбання сценічних національних костюмів для виступів ансамблю "Перлини Дніпра" Київського медичного коледжу №3 вкрай необхідне для подальшої творчої реалізації студентської молоді .

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
59 976 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Привокзальна, 14/2

Опис

Проблема

В Київському медичному коледжі №3 впродовж багатьох років діє студентський самодіяльний ансамбль народного танцю , в якому бере участь близько 30 учасників. Колектив - лауреат і призер міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів . Для подальшої реалізації творчого потенціалу студентам конче потрібне придбання нового сценічного вбрання.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для творчій реалізації молодих талантів потрібно придбати 10 сценічних національних костюмів, за допомогою яких можливо буде продовжити участь у мистецьких заходах

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення та створення кращого рівня навчально-виховного процесу в Київському медичному коледжі №3. Адже, працюючи в аматорському гуртку, молодь має реальні шляхи для самореалізації, а мистецькі заходи – це невичерпне джерело для її духовного життя..

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Важко переоцінити роль художньої самодіяльності в навчально – виховному процесі будь - якого навчального закладу. Саме мистецькі заходи акумулюють, очищають, утверджують і возвеличують духовність окремої людини. Кожний бажаючий може взяти участь у творчої діяльності колективу

Бюджетна ефективність проекту

Даний проект не потребує подальшого фінансування

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".